Ev  »  Uygulamalar  »  Araçlar  »  Rotation | Orientation Manager Mod APK
Rotation | Orientation Manager Mod APK icon

Rotation | Orientation Manager v27.3.0 Mod APK [Kilitli][profesyonel]

v27.3.0

2023-12-02

Rotation | Orientation Manager is a Araçlar app published by Pranav Pandey

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Rotation | Orientation Manager Mod bilgisi

Kilitsiz Pro

Hakkında Daha Fazla Bilgi Rotation | Orientation Manager Mod

İsim

Rotation | Orientation Manager

Paket Adı

com.pranavpandey.rotation

Kategori

Araçlar >

MOD Özellikleri

[Kilitli][profesyonel]

Sürüm

27.3.0

Boyut

4.79 MB

Android gerektirir

4.1 and up

Son Güncelleme

2023-12-02

Oran

4

Bu makaleyi inceleyin

Telefon ekranlarının navigasyon sorunları devam ediyor.

Akıllı telefonlar ve tabletler birçok farklı işlev sağlar, ancak aynı zamanda rahatsız edici bir yan etki ile birlikte gelirler. Herhangi bir akıllı telefon veya tablet kullanıcısı bu etkiyi fark edecek ve sakıncalı bulacaktır. Zaten bir cihaza sahip olan bir kişi, çok sayıda görevle yardımcı olmak için uygulamaları kullanabilir. Bir cihazdaki geçici bellek, aynı anda birden fazla görevi çoklu görev ve tamamlamak için de kullanışlıdır. Telefonu birden çok amaçlı farklı uygulamalar arasında kullanırken, bir yön duygusu tutmak zordur. Bunun nedeni, telefondaki uygulamaların çoğunun oryantasyonlarının şu ya da bu şekilde ayarlanmasıdır. Bu, telefonu portre modunda kullanırken özellikle sorunludur. Akıllı telefon kullanıcılarının araştırmaları bunun çok rahatsız edici olduğunu buldu.

Telefon boyutlarını mükemmel bir şekilde yönetir.

Telefonunuzda yalnızca bir uygulama etkin olabilir. Bunun nedeni, telefonun bir seferde yalnızca bir aktif uygulamayı desteklemesidir. Uygulamayı kullanırken ekranı tek bir yöne kilitleyebilirsiniz. Ayrıca telefonu baş aşağı çevirerek uygulamadan çıkabilirsiniz. Belirli bir uygulamayla çalışmaya başladığınızda, başlamak kolaydır. Önceden planlandığı gibi uygulama bir yönde kalacaktır. Bir telefondaki farklı uygulamalar arasında geçiş yaparken, uygulama kullanıcılara sorunlarını çözmek için başka bir yol sunar. Bunun nedeni, her uygulamanın kullanıcıları önceden ayarladıkları belirli yönü izlemeye zorlamasıdır. Sonuç olarak, kullanıcıların herhangi bir komplikasyona girme konusunda endişelenmeleri gerekmez.

Ek özellikler daha fazla destek sağlar.

Rotasyon | Oryantasyon Yöneticisi'nin birçok formatı çok fazla esneklik sağlar. Bunun nedeni, programın ekranın her yönü için birden fazla düzen hazırlamasıdır. Bu nedenle, farklı yapılandırmaları önizlemek ve her uygulamaya en uygun olanı seçmek mümkündür. Rotasyon | Oryantasyon Yöneticisi ayrıca, telefon baş aşağı veya yanlara döndüğünde uygulamaların oryantasyonu değiştirmesine ve portre veya peyzaj formatında kilitleme yönlendirmesine izin verir. Ayrıca peyzaj veya ters portreyi tersine çevirmek için ayarlar ve peyzaj veya portre formatında kilitleme yönünü içerir. Widget'lar mevcut birçok özellikten sadece biri olmasına rağmen, birçok insan onları takdir ediyor. Bunun nedeni, kullanıcıların herhangi bir uygulamayı açmak zorunda kalmadan gerekli bilgilere erişmelerine izin vermeleridir. İnsanlar bu bilgileri kendi ekranlarından erişebilir ve yapılandırmak zorunda kalmadan telefonlarının yönünü bilebilirler. Rotasyon kullanma | Telefonunuzdaki Oryantasyon Yöneticisi, bakma şekline dikkatini dağıtmadan ekran yönünü kolayca döndürmenizi sağlar. Telefonunuz oryantasyonu değiştirerek kendini kullanmayı rahatsız etmeye çalışsa da, bunu yapmaya devam edemez. En iyi deneyim, Oryantasyon Yöneticisi kullanılarak elde edilir. Özellikler akıllı ayarlamalar ve daha yüksek derecede kullanışlılık derecesi ile eklenir.

Değişen rotasyon bildirimi almak için modun titreşimini izleyin.

Uygulamayı açarken, uygulamalı hareketin hemen görsel bir temsili ile sunulur. Bu noktadan itibaren, seçenekleri hızlı bir şekilde yapılandırmak için titreşim ayarlarına doğrudan erişebilirsiniz. Çeşitli konfigürasyonlar için birçok farklı titreşim seçeneği mevcuttur. Bu kavramı anlamanın kolay bir yolu, düzenli bir titreşimin metaforudur. Birisi bir telefon görüşmesi aldığında, telefon titreşir ve sola döner. Uygulama bildirimleri söz konusu olduğunda, telefon sağa döner. Ek bildirimler ek eylemlerle ayarlanabilir. Bu, daha fazla eylem eklendiği sürece sistemin nasıl çalıştığı hakkında bir fikir verir. Bir bildirim algıladığında cihazınız herhangi bir ses çıkarmaz. Aktif titreşim modu göstergesine bakarak telefonunuzun bir tane aldığını söyleyebilirsiniz.

Sadece doğru miktarda titreşim gereklidir.

Seçilen seviyeye göre dönme - oryantasyon yöneticisi için farklı titreşim seviyeleri mevcuttur. En iyi görünürlük için ışık yoğunluğunun üzerinde bir seviye seçmenizi öneririm. Bu, farklı titreşim seviyelerine sahip bildirimler seçilerek yapılabilir. Ek olarak, yüksek yoğunluklu titreşimler seçmenin çıplak gözle gözlemlenmesi son derece kolaydır. Mesajlarımızı farklı kategorilere ayırdığımız sürece, sürekli titreşim mi yoksa aralıklı titreşimler mi kullanmamız önemli değil. Ayrıca, dinlenme için ek titreşimler veya duraklamaların kullanımını düşünmeliyiz. Birçok farklı titreşim ayarını hatırlamanız gerekir. Ancak, çok fazla mod kullanmayın; Aksi takdirde, onları ayırt etmek zor olacaktır. Ayrıca, fark daha yüksek olacak ve farkı kolaylıkla söyleyebileceksiniz.

Öncelikle aynı anda birkaç bildirim alın.

Birden fazla bildirim bir kerede geldiğinde, telefonun titreşim mekanizması bunları ayırt etmeye yardımcı olabilir. Bildirimlere öncelik vermek, tek tek mesajlar arasında ayrım yapmanızı sağlar. Akıllı telefonunuz, gelen bildirimler konusunda sizi uyarmak için çeşitli desenlerde sürekli titreşir. Akıllı telefonunuz kullanımda olduğunda, yalnızca bu modu etkinleştirmelisiniz. Telefonunuz aktif olarak kullanılmadığında, çıkarabilir ve bildirimi okuyabilirsiniz.

Elliğin avucuna bir sensör tutturulur.

Görsel göstergelere ek olarak, telefonun kısmen titreşmesini gözlemleyebilirsiniz. Sonuç olarak, telefonu tuttuğunuzda, sizinle yüzleşmek için hangi bildirimlerin olduğunu söyleyebilirsiniz. Oryantasyon Yöneticisi özelliği, telefonunuzu tutmak için bir eline ihtiyacınız olduğunda bir titreşim seçeneği sağlar. Belirli bildirimler için ayarlayabileceğiniz birçok titreşim deseni vardır. Bunlar arasında nazik ila yoğun titreşimler, düzensiz titreşimler, periyodik titreşimler ve hatta aralarında kırılmalar yer alır. Birçok insanın bir titreşim deseni seçtiklerinde telefonlarının ekranlarına bakması bile gerekmez. Akıllı telefonun titreşimini ayarlayarak bildirimleri kolayca tanımlayın. İndirilen Oryantasyon Yöneticisi Modu, bildirimlerin her iki elinde ve düzlemde birden fazla titreşim deseninden algılanmasına olanak tanır.

Bu güncellemeyle ilgili yeni bir özellik keşfedin.

Seçenek dönüşünün etkinleştirilmesi, ekranı otomatik olarak döndürür. Topluluk tarafından oylanan android için en uygun özelliklere sahip standart olarak kabul edilen yararlı bir yardımcı programdır.

Değerlendirme ve Yorum

4
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(13.3 MB)