Ev  »  Oyunlar  »  Simülasyon  »  Car Simulator : Ultimate Mod APK
Car Simulator : Ultimate Mod APK icon

Car Simulator : Ultimate v1.07 Mod APK [Sınırsız para][Kilitli]

v1.07

2023-06-30

Car Simulator : Ultimate is a Simülasyon app published by Bar Kaplan

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Car Simulator : Ultimate Mod bilgisi

Kilitsiz / çok para
Şahin Simülatörü: Ultimate Mod v1.06, kilidi açılmış ve yüklü çok para özelliğinin eklenmesiyle geliştirilmiş popüler bir mobil oyundur.
Bu son güncelleme, oyunculara şunları sağlar: oyun içi paraya sınırsız erişim, finansal kısıtlamaların ek stresi olmadan sanal dünyanın tadını çıkarmalarına olanak tanır. çeşitli farklı arazilerde.
İster yarış oyunlarının hayranı olun, ister sadece eğlenceli ve zorlu bir mobil oyun arıyor olun, Şahin Simulator: Ultimate Mod v1.06 kesinlikle denemeye değer.

Hakkında Daha Fazla Bilgi Car Simulator : Ultimate Mod

İsim

Car Simulator : Ultimate

Paket Adı

com.bariskaplan.sahinsimulatorultimate

Kategori

Simülasyon >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para][Kilitli]

Sürüm

1.07

Boyut

89.23 MB

Android gerektirir

4.4 and up

Son Güncelleme

2023-06-30

Oran

4.5

Bu makaleyi inceleyin

Gerçekçi grafikler eklemek oyuncuları çeker.

Sahin Simulator: Ultimate Game'de görevleri üstlenebileceğiniz benzersiz bir sürüş deneyimi yaşarsınız. Oyun, oyuncuların hiçbir şey yapması için geniş bir alan sağlamaz; Bunun yerine, eylemlerini belirli bir alanla sınırlar. Herhangi bir nesneyle çarpışması seviyeyi anında durdurur; Bu nedenle, oyuncunun yolda gezerken aracını dikkatlice kontrol etmelidir. Araç görünürlüğü üçüncü taraf bir bakış açısıyla arttırılır. Bu, istenmeyen engellerin araçla çarpışmasını önler. Birçok ulaşım modu çevredeki net görme gerektirir. Bu, engellerin etrafında güvenli bir şekilde manevra yapmayı ve aracı park etmeyi içerir. Görevi tamamlamak için gereken birçok kritik unsur sayesinde aracınızdan uzaklaşmayacaksınız. Bir simülasyon oyununun önemli bir yönü kontrolleridir. Deneyimleri sırasında oyuncular için gerçeklik yanılsaması yaratmak için hayati önem taşıyorlar. Kontrollerin iki yönüne vurgu yapılmalıdır. Sol taraftaki arabanın dişlisini kullanarak nasıl süreceğinizi öğrenin. Sola yatmak aracın yönünü kontrol eder veya hızını değiştirir.

Oyun oyuncuları için kullanılabilir oynamanın birçok yolu.

Sahin Simulator'daki araç: Ultimate'ın kontrol etmek için birçok farklı seçeneği var. Bir mod seçtikten sonra, oyuncuların arabayı nasıl ileriye ve geri hareket ettireceklerini ve vites viteslerini öğrenmeleri gerekir. Ayrıca yön değiştirmek için direksiyon simidinin nasıl kullanılacağını anlamalıdırlar. Sürdüğünüzde, muhteşem duraklar yaratmak için sürüklenme sanatında da ustalaşmalısınız. Bu nedenle, bir araba kullanmak kolay değildir. Oyunu oynarken, oyuncu her etkinliğin modunu tamamlarken belirli zorluklarla karşılaşmalıdır. Bunun nedeni, sarı renkli bir okla bir park alanına atanmalarıdır. Seviyeye ulaşmak, oraya ulaşmak için bir ulaşım yöntemi bulmayı gerektirir. O bölgeye park ettikten sonra seviye sona erer. Oyun basit görünse de, gerçek çok farklı. Oyuncuların sık sık karşılaştığı ve moddaki izini kaybettikleri ana sorunlar iki yaygın sorun etrafında dönüyor. Birincisi, oyuncular arabalarını doğru noktaya park etmiyor; Aynı şekilde, ekranları hemen kilitlenir. İkincisi, çevredeki ortamlarda gezinirken arabalara veya diğer nesnelere çarptılar. Her üç modda da, hedeflerin büyük çoğunluğu elde edilememektedir. Ayrıca, sırada arttıkça, pratik kontrol becerileri gerektiren daha fazla engelle karşılaşacaksınız.

Ayarlarını düzenleyerek arabanızı istediğiniz şekilde görünmesini sağlayın.

Araba yarış oyunları oynayan insanlar, oyunda ne tür arabaların göründüğünü bilmek ve sevdikleri birini bulmak ister. Bu yüzden insanlar Sahin Simulator: Ultimate'ın da tadını çıkarıyor. Oyuncular arabalarını kişisel tarzlarına uyacak şekilde tamamen değiştirebilirler. Bu, oyunculara hedeflerini değiştirebilecekleri için oynama teşviki verir. Oyuncular her görevi ve her modu düzgün bir şekilde bitirerek bu oyundan çok para kazanırlar. Bunun nedeni, birçok görevin arabalarını detaylandırmak gibi büyük bir çalışma içermesidir. Bu cihazı kullanırken aracınızın hangi yönlerinin yükseltmeye ihtiyaç duyması gerektiğini keşfedersiniz. Birçok farklı öğeyi değiştirir, böylece yükseltmek için en önemli olduğunu düşündüğünüzü bulabilirsiniz.

Oldukça eğlenceli bir oyun.

Oyunun birçok farklı modu olmasına rağmen, oyuncuların oyunu başarılı bir şekilde bitirmek için her birinin düzenlemelerini takip etmelerini gerektirir. Bunu doğru bir şekilde yapmak ve herhangi bir kazadan kaçınmak çok fazla uygulama gerektirir. Başlık, oyuncularının kendilerini yarattığı dünyaya daldırma yeteneği sayesinde stresi hafifletebilir. Başlığın oyuncularına neşeli anlarını yaşarken rahatlık duygusu sağladığı yönünde geçerli bir ifade olarak kabul edilir. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.5
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.4 MB)