Ev > Action > Slugterra: Dark Waters Mod APK
3.5

Slugterra: Dark Waters Mod APK 2.0.7 [Sınırsız para]

Geliştirici:Apps Ministry Inc

Kategori:Action

1,713 İndirilenler  |  44 oran

Happymod

3.5

Tüm İçeriği Görüntüle
Mod Bilgisi
Para hileli
Açıklama
*** «Slugterra: Dark Waters» GOOGLE PLAY "2015'in En İyi Oyunları" nda yerini aldı! İndirin ve kendiniz görün! ***

*** Facebook yetkilisi: https://www.facebook.com/slugterra.darkwaters ***

Bu nefes kesici 3D aksiyon macera oyununda Slugterra'nın bilim-kurgu dünyasına girin! Animasyonlu televizyon dizisi Slugterra'ya dayanarak, 99 mağarayı savunmak ve en büyük sümüklü böcek olmak için Eli Shane'in görevini üstlen!

Ayağınızın altındaki bu yüksek teknoloji dünyasında, cephane hayatta ve sadece hızlı hayatta. Eli Shane gibi oynayın ve Slugterra vatandaşlarını korumak için sümüklü böcek takımınızı toplayın. Sümüklü böcek denilen küçük yaratıklardan oluşan bir cephanelik toplayın - onları 100 MPH'de yüksek güçlü patlayıcınızdan kovarken güçlü savaş canavarlarına dönüşürler! teçhizat, 99 mağarayı kontrol etmek isteyen Dr. Blakk'un pençelerinden Slugterra'yı savun. Planının temel noktası mı? Tüm sümüklü böcekleri Karanlık Su adlı bir maddeyle doldurmak, onları akılsız silahlara dönüştürmek! Blakk's Dark Water istasyonlarının her birini 99 mağarayı ele geçirmeden önce takip edin ve imha edin!

Hareket etmek ve düşmanları hedef almak için dokunun. Zırhınızı ve patlatıcınızı kişiselleştirin, favori sümüklü böceklerinizi donatın ve maksimum güç için onları yükseltin. Ne kadar çok oynarsanız, kilidinizi o kadar fazla dişli ve sümük!!

* 18 seviye
* 5 düello arenaları
* 10 benzersiz düşman

* 3 oyun türü - izometrik hareket, üçüncü kişi atıcı, dövüş .Bilgi * Kontrol edilebilir sümüklü böcek
* Sezgisel ve kullanıcı dostu arayüz
* Benzersiz grafikler ve oynanış
* Sık güncellemeler ve yeni oyun içi içerikler

< / p>
Yenilikler
  • Hey hey! Bu çok büyük bir güncelleme burada! 5 yeni hikaye görevi 11 yeni sümüklü böcek, 7 yeni patlayıcı Yapay Akıl Güncelleme - dikkat, düşmanların şimdi daha akıllı olsun! Görev önerileri - kazanan olmak için yeni bir göreve girmeden önce önerilen bölüme uyun! Yeni hayatta kalma oyun modu - olabildiğince uzun süre hayatta kalmaya çalışın ve arkadaşlarınızı Game Center ile övünün! Öğretici güncellendi - Oyuna daha hızlı giriyorsun! Yeniden Tasarlanan Kullanıcı Arabirimi Hatalar düzeltildi

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Yorumlar ve Talep

Kullanıcı Yorumları

Şimdiki versiyonu

3.5

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

Mod Oyunları Daha
Mod Uygulamaları Daha

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

indir(7.2 MB)
HappyMod
indir