Ev  »  Oyunlar  »  Eylem  »  SMASH LEGENDS : 2nd anniv. Mod APK
SMASH LEGENDS : 2nd anniv. Mod APK icon

SMASH LEGENDS : 2nd anniv. v2.17.1 Mod APK

v2.17.1

2023-03-19

SMASH LEGENDS : 2nd anniv. is a Eylem app published by

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

SMASH LEGENDS : 2nd anniv. Mod bilgisi

HAYIR

Hakkında Daha Fazla Bilgi SMASH LEGENDS : 2nd anniv. Mod

İsim

SMASH LEGENDS : 2nd anniv.

Paket Adı

com.linegames.sl

Kategori

Eylem >

Sürüm

2.17.1

Boyut

1210.09 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-03-19

Oran

4.5

Bu makaleyi inceleyin

Bir inceleme için oyunun kısa bir açıklaması gereklidir.

Smash Legends, gerçek zamanlı 3 dakikalık bir savaş oyunudur. Bu süre zarfında, oyuncular rakiplerini yenmek için yeteneklerini ve becerilerini kullanmalıdır. Oyunun kontrolü kullanımı kolaydır ve hedef tüm oyuncular tarafından paylaşılır. Ayrıca, oyunun pürüzsüz animasyonları ve hızlı tempolu savaşı var-bu da sizin için harika bir dövüş deneyimi ile sonuçlanıyor.

Zorlayıcı hikaye ve erişilebilir oyun oyunu herkes için erişilebilir hale getirir.

Oyun, kahramanların değerli mahkumiyetlerini korumak için çatıştığı eğlenceli bir fantezi dünyası sunuyor. Buna ek olarak, en yetenekli kişilik, tüm kahramanların liderliğini varsaymak için muzaffer olabilir. Bu, oyunculara eşsiz kahramanlık ve ihtişam anlatılarını oluşturmak için sınırsız bir tuval sağlar. 3 dakikalık bir savaş, bir oyunun savaşı için standart uzunluktur. Bu, oyuncuların rakipleriyle sürekli savaşmaları gerektiği anlamına gelir, aksi takdirde maç zamanla bitmez. Bir savaşta izin verilen minimum katılımcı sayısı iki; Maksimum katılımcı sayısı sekizdir. Her maçtan önce, oyuncular kontrol etmek için en sevdikleri şampiyonu seçer ve zihinlerini istedikleri kadar değiştirebilirler. Savaş alanından düşmanları yenmek için efsanenizi kullanmanız gerekir. Kahramanınızı hareket ettirmek için klavyenin ok tuşlarını kullanın ve savaş eylemleri için diğer tuşlara basın. Oyunu kazanabilmeniz için pratik yapmak ve güçlü olmak önemlidir. Her oyuncunun sıfırın altında azaltılmaması gereken belirli bir sağlık miktarı vardır.

Anahtar farklı modlar ve görevler içerir.

Ana görevinizi yerine getirmek için düşmanı yenmeniz gerekir. Ancak, ekibiniz için en yüksek puanı kazanmak için oyun moduna göre farklı görevler gerçekleştireceksiniz. Oyunu kazanan en hızlı zamana sahip takım. Dominion oyun modunda, bir takımda üç oyuncu katılır. Oyuncular müttefiklerinin üsleri çalmasına yardımcı olarak puan kazanırlar. Ayrıca, bu beş oyun modundan biridir. Battle Royale'de aynı anda sadece 8 oyuncu olabilir. Oyun modu hayatta kalmaktır; Yaşayan son kişi kazanan olacak. Team Deathmatch, her takımın kaç hayatın öldürüldüğüne bağlı olarak hesaplanan noktalara sahiptir. Hasatta, oyuncular en fazla sebzeyi toplamak için birbirleriyle rekabet ederler. Bir takım kazandığında, diğer takımdan daha fazla sebze alırlar. Oyuncular, son derece yetenekli veya düşük yetenekli olmadıkları sürece, PVP modunda birbirleriyle birerle savaşırlar, bu durumda ölürler.

Oyuncular için belirli ve arzu edilen seçeneklere sahip derin ve karmaşık bir karakter sistemi.

Super Mario Bros. Legend Quest'te seçim yapabileceğiniz birçok efsane var, çünkü oyunda farklı beceri setlerine sahip birçok farklı karakter var. Farklı Legends oyunları, oyuncuların yakın bir savaşı tercih ederlerse hızlı bir şekilde oynamasına izin verir veya uzaktan oynamak istiyorlarsa, uzun sözcük kullanan yakın dövüşçüleri seçebilirler. Oyundaki bazı öğeler teknik efektlerinizi değiştirerek savaş alanında öne çıkmanıza ve her karakteri tanımlamak için benzersiz bir özellik vermenize yardımcı olabilir. Her karakter, aralarında ayrım yapmak için kullanabileceğiniz belirli kostüm özelliklerine sahiptir. Ayrıca, bu ilginç bir oyuna yol açar. Her maçı tamamladıktan sonra para kazanabilirsiniz; Bu paralar başarınıza karşılık gelir.

A+ özellikleri şunları içerir:

1: 1 ve takım savaşları, arkadaşlarla rekabet etmek için aksiyon ve video oyunları, dünyanın her yerinden arkadaşlarla sosyalleşmeye veya rekabetçi takım savaşları dahil olmak üzere çok çeşitli oyunlar var. Bu oyunun geniş haritası, oyuncuların kolayca görüntülenmesini sağlar. Dominion, Battle Royale, Duels ve Havert gibi yeni oyun modları özel etkinliklerle birlikte eklenecek. Dünyanın dört bir yanından oyuncularla yalnız ve takım savaşlarında becerilerinizi test edin. Dövüş yeteneklerinizi geliştirin, böylece en iyi katil olursunuz. Çarpıcı arayüzü ve kolay özelleştirmesiyle, dünya çapında sevgili masal karakterleri serisiyle Legend You'ya dönüştürün. Oyuncular arzularını açık ve tutarlı bir arayüzle kolayca iletebilirler. Bunu göz önünde bulundurarak, oyuncular yoğun savaşlarına odaklanabilir veya etraflarındaki her şeyi tamamen yok edebilir.

Efsanevi olarak kabul edilen video oyunları genellikle olağanüstü bir estetik, hikaye veya oyun vardır.

3 dakikalık aksiyon dolu savaşlara katılmak oyunun eğlencesinin bir parçasıdır. Bunun nedeni, Smash Legends'teki her savaşın bir zaman sınırı olması ve birçok eylemi içermesidir. Oyunun almak ve oynamak kolaydır, böylece herkes tadını çıkarabilir. Bu oyunun efsanevi kişilik özellikleri nedeniyle, oyuncular dövüş becerilerini kolayca geliştirebilirler. Ayrıca, bu özellikler oyunculara rakipleri yenebilecek efsanevi kişilik patlamaları getiriyor. Bu becerileri kullanmak, bu oyunu oyuncu için ödüllendirici bir deneyim haline getirir.

Düzenli uygulama ile birden fazla anlayış ve kontrol seviyesi elde etmek.

Birçok genç, bu oyunda yer alan dokunuş ve slayt kontrollerini en büyük vurgu olarak görüyor. Herkes bu video oyununu ek becerilere ihtiyaç duymadan oynayabilir. Bu oyun, mümkün olan en gerçekçi grafikleri yaratmak için klasik oyunlardan ilham alıyor. Bu oyunu, mevcut tek oyun modu olarak diğer kişilerle veya bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Bu sürümde efsanevi dövüş oyunlarından esinlenen birkaç yeni oyun modu var. Her yeni versiyon, her seviyedeki gelişme sayesinde size daha gelişmiş dövüş becerileri getiriyor.

Oyun benzersiz bir karakter sistemine sahiptir.

Bu oyunda, masal olarak yeniden tasarlanan dünyanın her yerinden karakterlerle tanışabilirsiniz. Bu karakterlerin birçoğu, oyuncuların onları yarattığı ilginç ve çekici sistemlere sahiptir. Oyuncular ayrıca seçilen efsaneler için derileri başkalarına gösterebilir. Smash Legends ile cihazlar arasında işlevleri ve güncellemeleri paylaşabilirsiniz. Efsanenizi özelleştirin ve benzersiz hale getirmek için moda öğeleri ekleyin. Oyunu pratik yaparak ve deney yaparak herhangi bir seviyede - gözleri kapalı olsa bile - oynayabilirsiniz.

Mevcut birçok savaş modu var.

Yenilmez beceri ustalığı ile bitmeyen bir güç yolculuğuna başlıyorsunuz. Karakterleriniz 10 görev yapmaya ve heyecan verici arenaya katılmaya başlar.

Değerlendirme ve Yorum

4.5
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)