Ev  »  Oyunlar  »  Spor  »  Soccer Manager 2023- Football Mod APK
Soccer Manager 2023- Football Mod APK icon

Soccer Manager 2023- Football v3.1.11 Mod APK [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Mod Menu]

v3.1.11

2023-06-01

Soccer Manager 2023- Football is a Spor app published by

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Soccer Manager 2023- Football Mod bilgisi

Mega Menü, Sınırsız Eğitim, Ücretsiz Yükseltme

Hakkında Daha Fazla Bilgi Soccer Manager 2023- Football Mod

İsim

Soccer Manager 2023- Football

Paket Adı

com.soccermanager.soccermanager2023

Kategori

Spor >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Mod Menu]

Sürüm

3.1.11

Boyut

602.7 MB

Son Güncelleme

2023-06-01

Oran

4.4

Bu makaleyi inceleyin

2023 yılında, futbol yöneticisi adlı bir oyun futbolla aynı yıl paylaştı.

Bir futbol kulübü yöneticisi olarak, esnaftan taktiklere ve maçlara kadar futbol liginizin her yönünü ele alabilirsiniz. Her futbol oyunu bile iş tanımınızın bir parçasıdır. İzcilikten ve oyuncuları, dünyanın en iyisi olarak kabul edilen stadyumlara rakipleri kazanan taktiklerle ezmek için aktarmaktan futbol dünyasına dalmış olun. Başlangıç ​​serinizi seçmekten eğitim oturumlarını strateji haline getirmeye kadar, kulübünüzün finansmanını nasıl yöneteceğinizi, rakipleri taktiklerle ve daha fazlasını nasıl yöneteceğinizi öğrenin. Popüler futbol simülasyon oyunundaki son güncellemeler arasında 2016'nın futbol yöneticisi 2023 yer alıyor. Bu oyun 50 milyondan fazla indirme ve 16 yılın geliştirilmesinin sonucudur. Dünya çapında bir Bundesliga lisansı ve yeni kulüp oluşturma modunun dahil edilmesiyle, bu oyun dinamik ve taze.

Yeterli üye alarak kendi futbol kulübü oluşturun.

Create-a-Club size futbol yöneticisi 2023 ile bir yönetim oyunundan daha fazlasını sunar. Ayrıca oyuna yeni bir oyun modu eklenir. Her şeyi adından ve rozetlerden evine ve uzak üniformalara kadar seçerek kendi kulübünüzü oluşturun. Kulübünüzü benzersiz kılmak için oynarken yeni özellikler seçmeye devam edin. Bir kulüp oluşturmak, olağanüstü yönetim becerileri gerektiren yoğun bir zorluktur. Liglerde yükselmek için savaşırken kulübün finansmanını, hayranlardan ve yönetim kurulu üyelerinden gelen baskıyı ve kendi performansınızı dengelemelisiniz. Fransa, Almanya, İskoçya veya İngiltere'den bir ülke seçmek-Clam-a-Club'unuz en altta başlar.

Ürün alışverişi için pazarın transfer piyasası denir.

Transfer piyasası geçmişten çok daha aktif olarak çalışır. Soccer Manager 2020'nin en son sürümünde uygulanan yeni sistem daha dinamiktir ve bir kulübe katılan ve terk edenler üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Sözleşmenize birkaç ekstra ücret eklemek, her ay ne kadar para gönderebileceğinizi genişletebilir. Üzerinde çalıştığınız her yeni anlaşma için heyecanlı olduğunuzdan emin olun, çünkü bitiş tarihi hiç bu kadar önemli olmamıştı.

Her yıl iyileştirmeler yapılır.

Invinibles Studio'daki bir çalışan, futbol yöneticisi oyunlarında tam bir emek geçirdi. Oyunun her sürümü, yeni oyuncu modelleri ve animasyonlar da dahil olmak üzere kullanıcı arayüzünde yeni bir iyileştirme ve yeni bir 3D maç motoru ve AI kontrolör içeriyor.

İşte futbol yöneticisi 2023'ün temel özelliklerinden bazıları.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 35 farklı futbol ülkesinden 900'den fazla farklı kulüp var. FIFPRO oyuncuları 25.000'den fazla resmi seçimle hayalinizdeki ekibinize dahil edilebilir. En sevdiğiniz Bundesliga Futbol Kulübü için futbol yöneticisi olabilirsiniz. Uygulama, kullanıcıları gerçek stratejileri gerçekçi bir perspektiften gözlemleyebilecekleri 3D dünyaya koyar. Eğitim alanında koçluk, oyuncuların eylemlerini en iyi nasıl yöneteceklerini anlamalarına yardımcı olmak için harika bir yoldur. Futbol takımınızın performansını analiz etmek için ayrıntılı istatistikleri kullanın. Bu, ekibinizin güçlü ve zayıf yönlerini daha iyi anlamanıza yardımcı olur. Tecrübeli bir dünya en iyi vurucusunun yardımıyla onları eğiterek yeni nesil süperstarları tanıtın. Sürekli değişen transfer pazarını kullanarak, en iyi başlangıç ​​dizisiyle rekabetçi bir maç çıkarın. Top futbol ve kulüp tesislerini inşa ederek yüksek kaliteli 3D animasyonla dünyayı etkileyin. Bir futbol yöneticisi olarak kararlarınız tahtayı, oyuncuları ve hayranları etkiler. Lider olarak kariyerinizi ilerletmek, prestij kazanmak için ek fırsatlarla sonuçlanacaktır. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.4
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.9 MB)