Ev > Casual > SpongeBob Diner Dash Mod APK
4.4

SpongeBob Diner Dash Mod APK 3.25.3 [Kilitli][Tam]

Geliştirici:Glu

Kategori:Casual

8,241 İndirilenler  |  83 oran

Happymod

4.4

Tüm İçeriği Görüntüle
Mod Bilgisi
Oyun tüm içeriği deneyimlemek için tam sürüm için açıldı!
Açıklama
Sünger Bob Diner Dash FREE 7 eğlence dolu düzeyleri oynayın! Android telefonlar ve tablet hem de SpongeBob SquarePants Hilariously çılgın dünyasında size Diner Dash çanak-saygısız eğlence getirmek için PlayFirst ve Nickelodeon ekibi. Dünya çapında hit Dash serisinin benzersiz bir take bu ücretsiz sürümünde SpongeBob ile 5 yıldızlı besleme eğlenceli içinize çekin!

Bay Krabs onun Krabby Patty imparatorluğu, bir defada bir restoran genişletiyor. , SpongeBob koltuğu Yardım hizmet ve renkli Bikini Bottom restoranlar geniş dizide balık müşterilerinin her türlü tatmin. Slayt ve musluk müşterilerin tablolara Sünger Bob göndermek için. Emir, koltuk müşterileri almak ve restoranlar yükseltmek için büyük ipuçları toplamak!

Denizaltı Sünger Bob maskaralıkları ve SpongeBob Diner Dash ile ekibine dalın!

Sünger tastic Oyun Özellikleri:
- Ücretsiz, hızlı tempolu ve komik eğlenceli 7 ücretsiz seviyelerini alın! SpongeBob Diner Dash seviyorum? Daha da eğlenceli dolu düzeyleri ve ilginç restoranlar için oyun yükseltin!
- Krusty Krab, Hollandalı'nın Inn, ve daha fazlası dahil olmak üzere, SpongeBob karikatür eğlenceli ve tanıdık restoranları keşfedin
- Göstermek Patrick Star, özel konuk oyuncu ve diğer karakterler için bak!
- Mağazasında müthiş power-ups Alışverişi
- In-App satın alma yoluyla, Goo Lagoon ve yengeç Casino da dahil olmak üzere, ek restoranları kilidini

LÜTFEN DİKKAT: SpongeBob Diner Dash oynamak ücretsizdir, ancak ek in-app içeriği için gerçek para şarj eder. Google hesap ayarlarınızı oyna ayarlayarak in-app satın alma kısıtlayabilir.

Sünger Bob Diner Dash, kişisel kullanıcı verilerini yanı sıra (toplulaştırılmış verileri dahil) kişisel olmayan kullanıcı verilerini toplayan 3. parti sosyal medya uygulamaları ile bağlanır, diğer uygulama kullanıcılar ile iletişim sağlar ve / veya teklifler in-app satın alma. Kullanıcı veri toplama gibi COPPA olarak uygulanacak hukuk ile uyum içindedir. Kullanıcı verileri kullanıcı isteklerine yanıt, örneğin, kullanılabilir; Belirli özellikler ve hizmetler yararlanmak için olanak sağlamak; içerik ve reklam kişiselleştirmek; ve yönetmek ve PlayFirst hizmetlerini iyileştirmek. Http://www.glu.com/privacy: kişisel kullanıcı verilerinin PlayFirst en kullanımına ilişkin daha fazla bilgi için, PlayFirst Gizlilik Politikası'nı ziyaret edin. Bizim Gizlilik Politikası Apple'ın toplama veya kişisel kullanıcı veri ve bilgi kullanımından sorumlu değildir sizin ve Apple, Inc ve PlayFirst ve bağlı kuruluşlar arasında kabul herhangi bir hüküm, koşul veya politikalara ek olarak. Http://www.playfirst.com/eula: Bu app kullanımı PlayFirst Son Kullanıcı Lisans Anlaşması tabidir.
Yenilikler
  • 3.25.3 - Yeni yerelleştirme desteği, Spongebob şimdi çok dilli!

    3.24.45 - Spongebob'u parmak uçlarında tutmak için birçok performans geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri! Şimdi genişletilmiş tablet desteği ile.

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Yorumlar ve Talep

Kullanıcı Yorumları

Şimdiki versiyonu

4.4

dışında 83 oy

5  star

61

4  star

11

3  star

2

2  star

1

1  star

8

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

Mod Oyunları Daha
Mod Uygulamaları Daha

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

indir(7.2 MB)
HappyMod
indir