Ev  »  Uygulamalar  »  Music & Audio  »  Spotify - Music and Podcasts Mod APK
Spotify - Music and Podcasts Mod APK icon

Spotify - Music and Podcasts v1.73.3 Mod APK [Reklamları kaldırmak][Ücretsiz satın alma][Reklamsız]

v1.73.3

2023-02-04

Spotify - Music and Podcasts is a Music & Audio app published by Spotify Ltd

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Spotify - Music and Podcasts Mod bilgisi

Reklamsız
Oynarken reklam yok.

Hakkında Daha Fazla Bilgi Spotify - Music and Podcasts Mod

İsim

Spotify - Music and Podcasts

Paket Adı

com.spotify.tv.android

Kategori

Music & Audio >

MOD Özellikleri

[Reklamları kaldırmak][Ücretsiz satın alma][Reklamsız]

Sürüm

1.73.3

Boyut

3.03 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-02-04

Oran

3.7

Bu makaleyi inceleyin

Spotify’ın TV kanalı için MOD APK 1.12.0 ücretsizdir.

Spotify'daki müzik ve podcast'ler büyük ekran bir TV'de görüntülendiğinde harika görünüyor. Hizmetin uygulamasını Spotify Connect ile kullanırken veya TV'de TV'de TV'de izlerken kapak sanat ve sanatçı sayfalarını uygun TV boyutunda görebilirsiniz. TV uzaktan kumandanızı veya uygulamanın arayüzünü kullanarak oynatmayı kontrol edin; Bunu telefonunuzla veya tabletinizle de yapabilirsiniz. Premium ile müziğinizi reklamsız dinleyebilir ve iki platform arasında sorunsuz bir şekilde değişebilirsiniz. Ayrıca, kapak sanatını ekranda görüntüleyebilir ve podcast'lerin tadını çıkarabilirsiniz. Diğer birçok özellik de dahildir. Spotify'ı seviyorsanız, Facebook'ta bizi sevdiğinizden emin olun ve Twitter'da bizi takip edin!

Spotify için tanıtım videosu, logosunu siyah bir arka planda içerir.

Son zamanlarda piyasada yayınlanan çok popüler bir müzik uygulaması Spotify, TV. Bu uygulama, kullanıcının dünyanın her yerinden müzik çalmasına izin verir. Bu uygulamayı indirmek istiyorsanız, bu web sitesi en iyi bahistir. Bu web sitesi, ek özellikler için ücretsiz modlara erişimin yanı sıra Spotify, TV'nin en son sürümünü ücretsiz olarak sunar. Bu sitenin indirilebilir istemcisini kullanarak, herhangi bir Spotify veya TV modlarını ücret ödemeden yükleyebilirsiniz. Bu modlar tamamen güvenli, ücretsizdir ve herhangi bir dosya veya program için kullanıcıları ücretlendirmez. İstemciyi bu siteden kolayca indirebilir ve istediğiniz modu tek bir tıklamayla yükleyebilirsiniz. Zaten indirmemiş olanlar için devam edin ve yapın!

Günlük görevleri kolaylaştıran özellikler yerleşik bir vakum ve bebek bezi değiştirme istasyonu içerir. Bu yüksek sandalyenin bol miktarda depolama alanı olan 360 derecelik bir tabana sahiptir. Ayrıca, yastık destekleyici bir sırtlık ve artan konfor sağ

Spotify, TV birçok güçlü işlevi olan popüler bir müzik uygulamasıdır. Popülerliği sayesinde kullanıcılara geleneksel müzik uygulamalarından daha güçlü bir deneyim sunar. Spotify ile hiçbir şey için ödeme yapmaya gerek yok! Sadece en son sürümü olan Spotify12.0'ı indirin ve yükleyin ve tüm özelliklerinin ücretsiz olarak tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, bu web sitesi kullanıcıların deneyimlerini müzik uygulaması aracılığıyla paylaşmalarına ve benzer ilgi alanlarıyla başkalarıyla bağlantı kurmasına olanak tanır. Neden denemiyorsun?

Bu mod o kadar benzersizdir ki yeni bir oyun da denir.

Bu site, ücretsiz olarak indirilebilen Spotify, TV 1.12.0'ın bir mod sürümünü ekler. Ayrıca orijinalleri, TV'yi tamamen ücretsiz olarak sağlar ve size aracın tüm şaşırtıcı işlevlerini sağlar. Bu site, özgünlük ve kullanışlılıklarını garanti etmek için bu sitenin modlarının her birini manuel olarak doğrulamıştır. Bu kolaylığa ek olarak, bu siteyi indirmek sadece bir adım alır. Bundan sonra, MOD sürüm Spotify, TV 1.12.0'ı sadece bir tıklamayla kolayca yükleyebilirsiniz! Ve bu, Spotify'ın en iyi bölümlerinin, TV'nin - ücretsiz bir bakış açısıyla tadını çıkarmanıza izin verecektir. ———

Değerlendirme ve Yorum

3.7
109 Toplam
5 40
4 13
3 19
2 24
1 13

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)