Ev  »  Oyunlar  »  Aile  »  Squid.io Red Light Green Light Mod APK
Squid.io Red Light Green Light Mod APK icon

Squid.io Red Light Green Light v1.1.8 Mod APK [Sınırsız para][Kilitli]

v1.1.8

2023-03-19

Squid.io Red Light Green Light is a Aile app published by

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Squid.io Red Light Green Light Mod bilgisi

Sınırsız Elmas, Kilitsiz Görünümler

Hakkında Daha Fazla Bilgi Squid.io Red Light Green Light Mod

İsim

Squid.io Red Light Green Light

Paket Adı

com.red.light.green.light

Kategori

Aile >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para][Kilitli]

Sürüm

1.1.8

Boyut

70.53 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-03-19

Oran

3.3

Bu makaleyi inceleyin

Squid.io oyununu kısa bir açıklamayla tanıtın.

Kalamar oyunu oynamaya hazır mısınız?

Kalamar oyununda dünyayı keşfediyorsunuz.

Kore filmi Squid oyunları, arsa, oyuncu kadrosu ve modern, çocukluk ve çağdaş temaları aynı anda bir araya gelmesi nedeniyle büyük bir kitle çekiyor. İnsanlar bu filmin tadını çıkarıyor çünkü insanların yardım edemeyeceği ancak fark edemeyecek kadar büyüleyici bir komplo ile çok iyi yapılmış. Film, Goosebumps gibi gerçek hayattaki deneyimlerden çeşitli yoğun duygular yaratıyor. Ayrıca, birçok insan değeri, duygu ve sosyal görüntü gösterir. Her oyunun dramatik ilerlemesini anlamak, düzgün bir şekilde tamamlamak için gerekli değildir. Ancak oyunların bükülmelerini ne kadar az anladığınıza şaşırmak, her oyunun önemli bir unsurudur. Filmin destekleyici aktörlerinin çok sayıda destekleyici aktörleri, filmin yapımı sona erdikten sonra Instagram ve Tiktok'ta iyi bilindi. Filmin önde gelen aktrisi, yüksek moda ünlü büyükelçisi olmak için seçildi. Çok sayıda hizmet, filmin karakterlerine benzeyen şeker şekerleri yapmak, filmden sonra modellenen oyunları satmak ve filmden esinlenen oyunlar oluşturmak gibi karlar elde etmek için anında yayılıyor. Diğer hizmetler de hızla ortaya çıkar - bebek üretiminden şekerleme yapımına kadar. Squid.io, aramızdaki benzerliklere sahip bir 2D grafik oyunudur. Filme benzer basit zorluklar sunuyor.

Yeşil ışık, kırmızı ışık

Kırmızı ışığın ilk turu, yeşil ışığın oyuncular üzerinde derin bir izlenimi var. Bunun nedeni, oyunculara bu zorlukla yüzleşmeleri için ilham veren Squid Gets'in film uyarlamasıdır. Ayrıca, diğer birçok oyun bu önemli zorluğu ilham için de kullanır. Sokağın sonunda ürpertici, büyük boy bir müzik vinil bulunabilir. Oynamak, oyuncunun yolun sonundaki bebekten kaçınırken sürekli ilerlemesine neden olur. Bu ilk oyun, oyuncuları caddede hareket ederken izleyen büyük bebekler içerir. Müzik istediği zaman durabilir. Durduğunuzda müzik durmadıysa, bir dizi silah varili sizi hemen yıkacaktır. Ama asla hareket etmeyi bırakmayın; Oyunun belirli bir zaman sınırı var. Hedefinize zamanında varmak istiyorsanız, bebeğe programın önünde dokunmak bir zorunluluktur. Geri kalan veya çok erken bitenler için acımasızca idam edilecekler. İlk olarak, bitiş çizgisini geçmek için ilk beş kişi içindeki yarışı bitirin. O zaman, umarım mümkün olduğunca hızlı koşarak hayatta kalırsınız. Bebek bilmeden hızlı veya yavaş şarkı söyleyebilir. Sadece ritmini tahmin etmek ve ilerlemek için hızlı bir şekilde yanıt vermek için yakından dinlemeniz gerekir. Doğru zamanda durmak için hareketlerinizi düzgün bir şekilde zamanlamanız gerekir. Squid.io'nun birinci seviyesi, çoğu sinemacı için anında tanınan bir film referansıdır. Ayrıca, zorlu oyuncuların tanıyabileceği kolay bir oyundur. Seviyeler zorla artar. Alternatif olarak, müziğin hızı dalgalanır ve oyuncuların bitmesi gereken zaman azalır. Oyuncular için zorluğu artırmak için birçok seçenek yaratmak.

Artı diğer birçok macabre başlığı.

Squid. Bu oyunların her biri, kaybederseniz kaybederseniz ya da kazanmak için bonus para kaybederseniz, hayatı tehdit eden sonuçlar kullanarak farklı duygusal alt tonlar sağlar. Büyük ödül parasını kazanmanın ve toplamanın tek yolu herkesi geride bırakmaktır - bu Squid.io sayesinde. Oyunun yaratıcısı oyuna ek oyun modlarının ekleneceğini iddia ediyor. Bu modların diğer popüler halk oyunlarına uyduğu söyleniyor. Ek olarak, yaratıcı yeni seviyelerin süresiz olarak ekleneceğini söylüyor. Mevcut modu çok zor bulursanız, endişelenmeyin - oyunu hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ölümcül hastalığın çeşitli aşamaları.

Hayatta kalan son oyuncu olmanın faydalarını elde etmek için, daha büyük bir kitle için oluşturulan birden fazla aşamayı tamamlamak gerekir. Squid.io, "Squid oyunu" bilgilerini sahne inşaat sürecine dahil eder. Bu, oyuncuların baskı altında zevk aldıkları veya belki de mücadele ettikleri yaratıcı, zor aşamalarla sonuçlanır. Herhangi bir katılımcı aşamalı bir olayın kurallarını kırarsa veya başarısız olursa, herhangi bir ödül olmadan hemen oyundan kaldırılır.

Kalbini canlandırın.

Filmdeki ilk test oyunda. Oyuncuya, üzerine belirli görüntüleri olan şekerlerin fotoğraflarını çekmesi gerekiyor. Bununla birlikte, tüm dış kısımların çıkarılması zordur ve şeker parçalara ayrılırsa sizi diskalifiye eder. Her şekerin zorluğu farklıdır - oyuncular için rastgele ve ilginç hale getirir.

Yeşil Işık Kırmızı Işık

Filmin ikonik karakteri kalamar ve onu ünlü yapan oyun kırmızı ışık, yeşil ışıktı. Oyunun oynaması basit; Yeşil ışık yandığında, oyuncuların seviyeden yarışmaları gerekir; Işık kırmızıya döndüğünde hemen ölürler. Seviyeden geçtikçe, oyuncuların hayatta kalmak için ok yönünde hareket etmeleri gerekir.

Bu ödevi tamamlamak için bir cam köprünün üzerinden yürüyün.

Cam köprü, oyuncuların herhangi bir stratejiyi tahmin edemediği veya kullanamayacağı tamamen rastgele bir unsurdur. Puan kazanmanın tek yolu, her bir sıradaki iki cam paninden birine atlamaktır. Oyuncunun bir sonraki rütbeye devam etme ya da başarısız olabileceği ve hayatta kalan olma şansı var. Cam köprü de inanılmaz derecede uzun; Oyuncular meydan okumayı kazanmak ve hayatta kalan olmak istiyorsa şans anahtardır.

İki rakip takım arasındaki bir savaş römorkörü, her takımın olabildiğince sert çekmesine neden olur.

Bu nedenle, üstün takım stratejisini göstermek için War tug'a dahil olan herhangi bir oyuncu için sürekli dokunma gereklidir. Kalamarda.

Değerlendirme ve Yorum

3.3
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)