Ev  »  Oyunlar  »  Simülasyon  »  SRPG Legend of Ixtona Mod APK
SRPG Legend of Ixtona Mod APK icon

SRPG Legend of Ixtona v1.1.4 Mod APK

v1.1.4

2023-02-04

SRPG Legend of Ixtona is a Simülasyon app published by Kemco

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

SRPG Legend of Ixtona Mod bilgisi

Yok

Hakkında Daha Fazla Bilgi SRPG Legend of Ixtona Mod

İsim

SRPG Legend of Ixtona

Paket Adı

kemco.wws.ixtna

Kategori

Simülasyon >

Sürüm

1.1.4

Boyut

40 MB

Android gerektirir

6.0 and up

Son Güncelleme

2023-02-04

Oran

4.4

Bu makaleyi inceleyin

IXTONA MOD APK Efsanesi, ücretsiz olarak indirilebilir.

Legend of Ixtona Mod Apk, Ixtona Apk Efsanesi'nin profesyonel sürümüdür. Kullanıcıların görevleri veya gereksinimleri kullanarak normalden daha hızlı tamamlamalarına olanak tanır. Bunun nedeni, IXTONA MOD APK'nın Legend'in kullanıcıların çok fazla zaman veya para harcamadan kolayca ödül almalarına izin vermesidir. Bu siteden ücretsiz IXTONA MOD APK V1.1.2G Legend'i indirmek, rakiplerinizi gölgede bırakmanın en iyi yoludur. Bu indirme ile ilişkili hiçbir maliyet yoktur ve bunu güvenle kullanabilirsiniz.

Ixtona Apk Efsanesini, sağlanan açıklamamızla Apkmody aracılığıyla indirin.

Ixtona Mod Legend'in APK versiyonuna ApkMody'de kolayca erişilebilir. Bu site, kullanıcılara IXTONA MOD APK Efsanesi'ne erişmek için en hızlı yöntemi sağlar. IXTONA APK Efsanesini güncellemek için Google Play'i indirmeniz gerekmez.

Ixtona APK 1.1.2G 2022 Efsanesi aşağıdaki özellikleri içerir:

Oyun, izometrik bir görünüm kullanan tam ölçekli bir strateji RPG'dir. Amaçlanan amacı, çeşitli sınıflar ve becerilerle düşmanları ezerek tarihin seyrini değiştirmektir. Hikaye Ixtona'nın uzun kavgası sonunda sona eriyor. Birçok insan, şefkatli genç adam olan Prens Kyle'ın komplolara ve arazilere yakalandığına inanıyordu, ülkesi için bir barış çağının yolunu açacağına inanıyordu. Ancak, Kyle'ın durumu güçlü rakiplere maruz kaldıktan sonra büyük ölçüde değişti. Bu nedenle, sonuçta krallığının kaderine karar verecek bir savaşa itildi. Bir düşman, güç aç antagonistlerle savaşlarınızın ötesinde bekler. Ve geleceğin ötesinde, siz ve müttefikleriniz umutsuzca arzusız olarak, önümüzde daha büyük bir kader yatıyor. Karakter oluşturma oyuncuları ana karakterlerinin yüz grafiklerini atayabilir, bir savaş sesi atayabilir, bir sınıf seçebilir ve oyun boyunca ödevleri değiştirebilir. İşe alınan karakterin görünümünü bile seçebilirler. Ayrıca, oyuncular atanan sınıfı birden çok yöntemle değiştirebilir. Bu, birden çok sınıftan seçim yapmayı veya yapılan önceki ödevleri değiştirmeyi içerir. Ayrıca zırh ve silah geliştirme sistemleri gibi giyilebilir ürünler için değişiklikler de mevcuttur. Güçlü saldırılar ve iyileştirici büyüyü sınıf geliştirme sistemleri aracılığıyla da erişilebilir. Ayrıca, oyuncular her savaşın başında köylerinin araştırma ve geliştirme yöntemleri üzerinde tam kontrole sahiptir, özel bir zafer animasyonu elde edersiniz. Bu, oyunu bitirmek için bazı ekstra uygulama içi alımlar satın alabileceğinizi gösterir. Ancak, tüm oyun boyunca oynamak zorunda değildir. Yapabileceğiniz bazı uygulama içi satın alımlar var, ancak bunlar oyun boyunca oynamak için gerekli değil. Oyun, Japonya'da yayınlanan çoğu cihazın çoğunu destekliyor. Diğer cihazlar için desteği garanti edemeyiz. Bu uygulama, Japonya'da yayınlanan herhangi bir mobil işletim sisteminde çalışacak şekilde test edilmiştir. En son bilgiler bir e -posta bülteninde ve genel bir Facebook sayfasında bulunabilir. Bunlara oyunun Kemco.com web sitesi aracılığıyla erişilebilir. Web sitesi ayrıca, her ikisi de uygulamayı kullanmadan önce kabul edilmesi gereken oyunun EULA ve “Gizlilik Politikası ve Bildirimi” ile bir bağlantı içerir. Kullanıcılar bu şartları kabul etmiyorsa, uygulamayı indirmemelidir. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.4
2306 Toplam
5 1416
4 601
3 186
2 49
1 54

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(16.1 MB)