Ev  »  Uygulamalar  »  Music & Audio  »  StarMaker: Sing Karaoke Songs Mod APK
StarMaker: Sing Karaoke Songs Mod APK icon

StarMaker: Sing Karaoke Songs v8.31.6 Mod APK

v8.31.6

2023-03-18

StarMaker: Sing Karaoke Songs is a Music & Audio app published by Starmaker Interactive

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

StarMaker: Sing Karaoke Songs Mod bilgisi

HAYIR

Hakkında Daha Fazla Bilgi StarMaker: Sing Karaoke Songs Mod

İsim

StarMaker: Sing Karaoke Songs

Paket Adı

com.starmakerinteractive.starmaker

Kategori

Music & Audio >

Sürüm

8.31.6

Boyut

213.2 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-03-18

Oran

4.6

Bu makaleyi inceleyin

Bu üründe birçok harika özellik var.

Uygulama içerik oluşturucuları, oluşturmadan önce uygulamalarının özelliklerini dikkate almalıdır. Bunlar olmadan, uygulamaları diğer rakiplerden farklı olmazdı. Bu nedenle, satın alma kararı vermeden önce indirmek istediğiniz uygulamaları araştırmak iyi bir fikirdir. Starmaker, filmleri aileniz ve arkadaşlarla paylaşmak için harika bir uygulamadır. Özelliklerinin çoğu Starmaker Pro ile aynıdır, ancak kullanımı hala keyifli. Kütüphane, çeşitli müzikal nesillerden seçilen 1000'den fazla farklı şarkı içeriyor. İstediğiniz şarkıyı seçin ve şarkı söylemeye başlayın! Birçok düzenlenebilir efektten birini kullanarak Karaoke kayıtlarına sesler ekleyebilirsiniz. Eski favorilere yeni aksan ekleyin veya kendi remiksinizi oluşturun. Müzik videolarını selfie modunda kaydedebilir ve ardından farklı filtrelerle düzenleyebilirsiniz. Bu, kendi müzik videolarınızı yaparak sizi hit bir pop yıldızı yapar. Müzikal notlara sağır değilsin. Bu iyi! Bir düğmeye basarak sesinizi ayarlayın. Kırık bir cam çığlıktan sadece birkaç dakika içinde Madonna hacmine. Şarkıyı çalarken sanatçının yanındaki kancayı söyleyerek orijinal şarkıyı bir düet remiksine dönüştürür. Orijinallerini bir sonraki parçaya dönüştürmek, şarkının en iyi kısmına doğru girmenizi sağlar. Tüm performanslarınızı kaydedin ve iyi zamanlarınızı dünyayla paylaşın. Bu, dünyayı müzikal yeteneklerinizle etkilemenize izin verecektir. Zaten var olan aile topluluğuna ek olarak, kullanıcılar oyunun çevrimiçi topluluğu aracılığıyla birbirleriyle etkileşime girebilirler. Bu, en sevdikleri şarkıları paylaşmalarını, projelerde işbirliği yapmalarını ve hatta geri bildirim sağlamalarını sağlar. Topluluğa katılmak, kullanıcıların müzikle bağlanmasının en hızlı ve en kolay yoludur. Müziği takdir eden herkes, çevrimiçi bir topluluk aracılığıyla paylaşma fırsatına sahip olmaktan mutluluk olacaktır. Bu cihazın çok fazla inanılmaz özelliğe sahip olması, bu ürüne hayatınızda ihtiyacınız olduğunun kanıtıdır. Reklamcılık

Kullanıcı arayüzü, bilginin kullanıcıya nasıl görüntülendiğini ifade eder.

Starmaker menüsünün karmaşası yoktur ve tüm işlevlere kolayca gidilir. Her seçenek açıkça görülebilir ve erişilebilir. Bu uygulama kategorileri ve özellikleri herkes tarafından kolay erişim için açıkça görünür ve etiketlenmiş hale getirir. Bu, her yaştan insanın herhangi bir sorun veya sınırlama olmadan kullanmalarını sağlar.

Birisine Starmaker'ı nasıl kullanacağını doğru bir açıklama ile gösterin.

Starmaker, Smules'in en büyük rakibi, diğer oyunlardan daha sonra yayınlandı. Starmaker'ın hikayemde neden bu kadar popüler olduğunu öğrenin!

Büyük müzik kütüphaneleri en sevdiğiniz şarkıları söylemenize izin verir.

Starmaker uygulamasını başlattıktan sonra, mevcut coğrafi konumunuza gidecek ve o bölge için içerik önerecektir. Bu, ülkenizde, eski şarkıları veya en son popüler hitleri ana ekran yüklenir yüklemez trend müziği görüntülemenizi sağlar. Starmaker uygulaması, insanlara bölgesel şarkılar ve arama çubuğu, kategorileri, anahtar kelime arama ve sanatçı adı aracılığıyla birçok sıcak uluslararası şarkıya tavsiyelerde bulunur. Uygulamanın kullanımı kolaydır ve onu kullanan kimseyi sıkmaz. Starmaker, şarkı yapmak için bir öneri olarak Billie Eilish, Justin Bieber, Sam Smith, Taylor Swift, Maroon 5 veya Selena Gomez'i kullanmayı önerir. Bu şarkıcılardan birini seçerken, program yüzlerce şarkıyı listeleyecek ve popülerliklerine göre düzenleyecek. Starmaker uygulamasını kullanarak aileniz ve arkadaşlarınızla ücretsiz olarak karaoke söyleyebilirsiniz. Bu eğlence biçimi eğlenceli ve sağlıklı, kabul etmiyor musunuz?

Şarkı söylerken en önemli parçaları kaydedin.

Kişisel profilinizde karaoke yaparken anları kaydedebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Varsayılan olarak, Starmaker gerçekleştirdiğiniz tüm şarkıları kaydeder. Tek yapmanız gereken, müzik ve kayıt çalmaya başlamak için uygulamanın kayıt arayüzünün orta kısmına basmaktır. Bir video kaydetmek için ekranın sağ köşesindeki kamera simgesine dokunun. Kamera modu kaybolur ve kamera modundayken ekran kapanırsa, başarıyla etkinleştirdiniz. Starmaker'ın kayıt modu çok çeşitli seçeneklere izin verir. Güzellik özelliğini kullanarak yüz germe, doğal ve beyaz dişler gibi efektler ekleyebilirsiniz. Alternatif olarak, güzellik özelliğini kullanmak istemiyorsanız renk filtrelerini kullanabilirsiniz. Videolarınıza yetenek eklemek için seçim yapabileceğiniz çok çeşitli temalarınız var. Ayrıca, ekrana düzinelerce kaplama ve efekt ekleyebilirsiniz. Şarkıyı tamamladıktan sonra, sistem, şarkı sözlerini müziğe eşleştirip eşleştirmediğiniz, ne kadar sorunsuz çaldığınız ve şarkı sözlerinin herhangi bir bölümünü atlayıp atlamadığınız gibi performansınızı kriterlere göre değerlendirir. Şarkıyı iyi yapan insanlar, diğerlerinden övgü kazanmak için sonuçlarını paylaşabilirler. Ses seviyesini özelleştirebilir, ses efektleri ekleyebilir, kapak fotoğrafları ve slayt gösterileri ekleyebilir, hızı ayarlayabilir, kayıtlara duygular ve durum çizgileri ekleyebilirsiniz. Bir cihaza paylaşmadan veya kaydetmeden önce kayıtlara başlıklar da ekleyebilirsiniz. Starmaker'ın bir başka özelliği de kayıtlara resim ve sesler ekleme yeteneğidir.

Canlı şovlar aracılığıyla idollerle gerçek zamanlı olarak etkileşim kurun.

Starmaker, sistemi aracılığıyla diğer kullanıcılarla bağlantı kurmak için hem eğlence hem de bir araç sağlar. Ünlü şarkıcılar, hayranlarıyla etkileşime girmelerine izin veren canlı şovlar yayınlamak için Starmaker'ı kullanıyor. Bu, popüler canlı akış özelliği ile aynıdır. İnsanlar canlı odalarda sohbet, kalp veya emoji gönderme, yaşam şovlarına katılma gibi birçok şey yapabilirler. Ayrıca bir idol olmak için kayıt olabilirler ve onlara verdikleri hediyeler alışverişi yaparak hayranlarıyla etkileşime girebilirler. Tabii ki, kalpleri veya emojileri bırakarak yaşam şovlarına da katılabilirler. Starmaker, başarılarının başarılarının, beğenileri ve takipçileri gibi objektif incelemelerine dayanarak idolleri sıralar. Kullanıcılar uygulamayı indirirlerse bu grafiklerde önce sıralanabilir. Şimdi test edin ve ne kadar iyi performans gösterdiğinizi görün!

APK dosyası kullanan Starmaker'ın en son sürümü mobil cihazlar için kullanılabilir.

Yakında bekleniyor.

Starmaker APK nedir?

Starmaker'ın şaşırtıcı özellikleri, sosyal medya uygulaması olarak mükemmel bir seçim haline getiriyor. Uygulamayı kullanarak arkadaşlarınızla oyun oynayabilir, hatta bu uygulamada harika özelliklerini kullanarak şarkı söyleyebilirsiniz.

Değerlendirme ve Yorum

4.6
391664 Toplam
5 279889
4 56713
3 28052
2 7932
1 19078

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)