Ev  »  Oyunlar  »  Eylem  »  Stay Alive - Zombie Survival Mod APK
Stay Alive - Zombie Survival Mod APK icon

Stay Alive - Zombie Survival v0.18.0 Mod APK [Sınırsız para][Yenilmez]

v0.18.0

2023-09-05

Stay Alive - Zombie Survival is a Eylem app published by Dokole Paroli Limited

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Stay Alive - Zombie Survival Mod bilgisi

Zombi saldırısı zararsızdır
[Not] Oyuna girdiğinizde çok fazla veri indirmeniz gerekir. Oyuna giremiyorsanız, lütfen VPN kullanma aracını kullanın

Hakkında Daha Fazla Bilgi Stay Alive - Zombie Survival Mod

İsim

Stay Alive - Zombie Survival

Paket Adı

com.dokoli.sa

Kategori

Eylem >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para][Yenilmez]

Sürüm

0.18.0

Boyut

88.77 MB

Android gerektirir

6.0 and up

Son Güncelleme

2023-09-05

Oran

4.4

Bu makaleyi inceleyin

Çarpıcı görsellerle daha sürükleyici ve keşfedilebilir bir ortam yaratmak.

Benzer tasarımlara sahip birçok hayatta kalma oyunu var. Dünyalarını, karakterlerini ve ortamlarını daha gerçekçi hale getiren yeni grafik mekaniği uygulayarak Stay Alive göze çarpıyor. Ayrıca düşmanları gizlemek ve pusuya düşürmek için oyunun flora unsurunu kullanırlar. Bu yukarıdan aşağıya tür yaratılışından bu yana büyük ölçüde genişlemiştir ve bugün hala popülerdir. Çeşitli farklı ortamlara girmek, oyunculara görsel olarak etkileyici unsurların artan çeşitliliğine erişim sağlayacaktır. Bu, çevreyi geçerken, oyunculara etkili stratejiler geliştirmek için daha fazla fırsat sunacak akışkanlık ve çevikliğin artmasına yol açacaktır. Ek olarak, bu süreç oyuncuları keşif ve uyarlama çabalarında oyunculara yardımcı olabilecek daha geniş bir çevresel fenomene tanıtacaktır. Bu, adapte olma ve hayatta kalma konusunda doğal yeteneklerini daha iyi göstermelerine yardımcı olacaktır.

Gerçekçi ve derinlemesine hayatta kalma sorularını ortaya çıkarmak

Oyun Stay Alive başarılı bir şekilde oyunculara mükemmel bir oyun deneyimi sunar. Oyuncuların çürümüş bir zombi dünyasının vahşetini ve diğer birçok özel mekaniğin vahşetini hissetmelerine izin veren unsurlar içerir. Oyun ayrıca oyuncuların kendi oyun tarzlarını geliştirmeleri için birçok seçenek içerir. Uzun karanlık oynarken, oyuncular her zaman hayatta kalmaya odaklanmalıdır. Ayrıca kaynak toplamalı, eşya oluşturmalı, çevreye uyum sağlamalı ve tabanlarını yükseltmelidirler. Bu oyun, diğer oyunlara kıyasla zorluk seviyesini artırarak çalıların içinden yürümeye veya gece savaşmak için yeni bir duygu getiriyor.

Hikayeye farklı ve büyüleyici karakter gelişimi eklemek.

Oyunun kişisel becerileri, sistemi ve unsurların dürüstlüğü en önemli yönlerdir. Oyun mükemmel bir geliştirme sistemi başarıyla geliştirdi; Bu sayede, oyuncular karakterlerinin istatistiklerini artırabilir, yeni hayatta kalma yöntemlerini öğrenebilir, işçilik ve binada yeni içeriğe erişebilir ve hatta yakın dövüş veya uzun menzilli silah kullanımı arasında seçim yapabilir. Şüphesiz zombilere gizlice saldırılar yapmak, oyuncuların hayatta kalma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Bunu yapmak, oyuncuların her sistemin içeriğine erişim sağlar ve genel yaşam kalitelerini geliştirir.

Sağlam bir temel oluşturmak için hazırlanmış ve toplanmış malzemeler kullanın.

Hayatta kalmak için kaynaklar toplanmalıdır. Bunun nedeni, kaynakların gökyüzünden rastgele bir şekilde düşmeyeceğidir. Oyuncular ayrıca hayatta kalmayı daha doğal olarak deneyimlemek için sürekli olarak karartmada hareket etmelidir. Kaynaklar çok önemli olduğundan, oyuncuların gördükleri her şeyi yağmalayabilmeleri gerekir. Bu, gittikleri her yerden değerli kaynakların geri getirilmesini içerir. Yağmak ve toplamak için gerekli tüm araçların malzemelerden hazırlanması gereklidir. Oyuncular ayrıca, gerekli tüm olanaklarla eksiksiz bir temel oluşturmalarını sağlayan malzemelerden özel araçlar üretmeleri gerekir. Daha sonra, oyuncuların yeni ekipman hazırlaması veya yarın için daha fazla kaynak geliştirmeleri gerekir.

Ölümcül ödüller sadece birkaç kişiyle sınırlı bir alanla birlikte gelir.

Dünyayı dolaşırken özel yerler kısaca ve şans eseri ortaya çıkıyor. Bu yerlerde birçok nadir öğe ve servet bulunmaktadır. Keşfedildiğinde, oyuncular bu yerlerde seyahat ederken birbirleriyle yüzleşme seçeneğine sahiptir. Bu yok edilen dünya, oyunculara cömert tazminat sayesinde başarılı olma şansı sunuyor. Bir oyuncu bu konumu terk ettiğinde, harita dünyadan kaybolduğunu ve gelecekte rastgele yeniden ortaya çıkacağını gösteriyor. Bu, yer haritadan kaybolduğundan ve tekrar görünmeyeceğinden, oyuncuların organize envanter hakkında bilgi edinmeleri için acımasız bir yoldur.

Kooperatif Survival, oyuna ekstra bir meydan okuma katmanı ekler.

Oyunun rastgele ve tehlikeli dünyası, onu oynayan herkese bir meydan okuma sunabilir. Bu, oyunu oynayan herkes için ilginç zorluklar sağlar ve hayatta kalma kooperatif moduna harika bir katkı sağlar. Oyuncular tehlikeli zombi dünyasında birlikte seyahat edebilir ve yüksek ödüller damla yerlerini keşfedebilirler. Buna ek olarak, oyuncular dünyanın sonundan sonra arkadaşlarıyla küçük bir topluluk olarak seyahat edebilirler. Kıyamet sonrası bir dünyada eşyaları değiştirebilir ve birbirleriyle üs oluşturabilirler. Orijinal Stay Alive oyunu, diğer oyunlara kıyasla birçok önemli değişikliğe sahiptir. Güncellenmiş grafiklerin yanı sıra, oyuncular sistemin karakter gelişimini etkilemeden farklı ortamları keşfedebilir ve diğer oyunlardan farklı şekilde savaşabilirler. Stay Alive'deki çevrimiçi aktiviteler gerginlikle doludur ve kıyamet sonrası bir zombi dünyasının otantik ve acımasız atmosferini içerir. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.4
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(13.3 MB)