Ev > Action > Stay Alive - Zombie Survival Mod APK
3.5

Stay Alive - Zombie Survival Mod APK 0.17.0 [Sınırsız para][Yenilmez]

Geliştirici:Dokole Paroli Limited

Kategori:Action

403 İndirilenler  |  47 oran

Happymod

3.5

Tüm İçeriği Görüntüle
Mod Bilgisi
Zombie attack is not harmful
You need to download a lot of data when you enter the game. If you cannot enter the game, please use scientific Internet access tools
The above upload is compatible with Android11 ​​version
Açıklama
Hayatta kalmak için zombileri öldür. Destansı zombi kıyamet oyunlarından birinde binlerce oyuncuya katılın. Hayatta kalmak için savaşın ve hayatta kalın!

Hayatta kalma eylemi, dünyanın neredeyse tüm insan ırkını yok eden bilinmeyen bir enfeksiyon salgını gördüğü kıyamet sonrası bir zamanda geçiyor. Tüm bu ölüler zombiye dönüşmeye başladı ve kanlarında direnç olan birkaç kurtulan hayatta kalmaya çalışıyor.

Hayatta kal gibi zombi oyunlarında dünyayı keşfedin! Kahramanını yükselt, silahını kuşan ve yağmala - yeni dünyanın yeni kuralları var. Bu yeni aksiyon rpg oyununda kendinize sorun. Belki de bu kaosta hayatta kalan tek kişi sen olacaksın?

Zombi savunmasında hayatta kalmak kolay olmaktan çok uzak. Bu gibi koşullarda hayatta kalacak mısın? Eğer öyleyse, hangi bedeli ödemeye hazırsınız?

Savunma Üssü
Üssünüz sığınağınızdır! Tuzaklar kurun, duvarları ve zemini güçlendirin. Üretim için çeşitli takım tezgahlarına sahip olacak ve kendinizi korumak için kaynakları kullanacaksınız.

paralı askerler
Üssü kana susamış paralı askerlerle birlikte koruyun. Üssünüzün sınırlarını geçmeye çalışan herkese saldıracaklar. Bu tür çevrimiçi hayatta kalma oyunlarında ilerledikçe, hayatta kalma zanaatınızın becerilerini geliştirebilir ve diğer oyuncuların üslerine saldırmak için paralı askerleri yanınıza alabilirsiniz.

Baskınlar
Diğer üslere saldırın ve daha önce topladıkları kaynakları alın. Bulabildiğiniz her şeyi alın ve kendinizi güçlendirin.

Şehir arenası
Zombi atış becerilerinizin en iyisini kullanabildiğiniz sürece hayatta kalın. Birçoğu olacak ama yeterince uzun süre hayatta kalırsan ödüllendirileceksin.

Hikaye
Geçmişte neler olduğunu öğrenin. Felaket ayrıntılarını keşfedin, arabayı tamir edin ve gizli yerlere gidin.

Skor tabloları
Hayatta kalma gibi çok oyunculu hayatta kalma oyunları, nadir ödüller almak için farklı ortamlarda diğer oyuncularla rekabet etmenize olanak tanır. Grafiğin en üstüne ne kadar tırmanırsanız, o kadar iyi ödüller elde edebilirsiniz.

Olaylar
Geçici etkinliklere katılın ve bolca eğlenin! Hayatta kal zombi oyununda yeni deneyim, değerli kaynaklar ve benzersiz ödüller seni bekliyor!
Yenilikler
  • - Hata düzeltmeleri

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Yorumlar ve Talep

Kullanıcı Yorumları

Şimdiki versiyonu

3.5

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

Mod Oyunları Daha
Mod Uygulamaları Daha

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

indir(7.2 MB)