Ev  »  Oyunlar  »  Eylem  »  Stickman Archer online Mod APK
Stickman Archer online Mod APK icon

Stickman Archer online v1.9.2 Mod APK

v1.9.2

2023-03-19

Stickman Archer online is a Eylem app published by Byril

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Stickman Archer online Mod bilgisi

HAYIR

Hakkında Daha Fazla Bilgi Stickman Archer online Mod

İsim

Stickman Archer online

Paket Adı

com.byril.stickmanarcher

Kategori

Eylem >

Sürüm

1.9.2

Boyut

182.38 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-03-19

Oran

4.5

Bu makaleyi inceleyin

Bu makale, Stickman Archer Online'ın mekaniğinin kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını sağlar.

Stickman Archer'ın aksiyon oyunu ile özelleştirme için birçok seçenek var. Oyunda çok sayıda der, ok ve zorluk var. Oyunu indirip kendiniz deneyerek yeni Android oyunu Byril'in Stickman Archer'ı deneyin. Bu oyun, nesnelerin oyun dünyasında hareket etme biçiminde iyileştirmeler ve oyuncuların karakterlerini özelleştirmeleri için ek seçenekler sunar. Ayrıca, bonus sistemleri ve ödül programları var. Uygulama içi satın alımları kullanarak, oyundaki ekstra özelliklerin kilidini açabilirsiniz. Mevcut ürün seçenekleri başına 0,99 $ ila 99,99 $ vardır. Oyunun kendisi sadece 153 mbs'dir ve cihazınızda ek depolama alanı gerektirmez. Tüm Android 5.0 ve üzerindeki makinelerle uyumludur.

Baştan çıkarıcı bir oyun tonu ile.

Stickman Archer Online Game, yüksek derecede dinamik oyun sağlayan kolay kaydırma ve sürükleme kontrollerine sahiptir. Sizi vurmadan önce hedefleri vurmalısınız. Bu oyun oyunculara birçok heyecan verici özellik sunuyor. Bunlar arasında bir yay ve ok seçme yeteneği ve bir ok cephanesi bulunur. Ayrıca, PVP Stick Man Games hayranları için harika olan özelleştirilebilir karakterlere sahiptir. Oyunun seçim yapabileceğiniz birkaç farklı avatarı var. Katıldığınızda tek oyunculu veya çok oyunculu bir oyun arasında da karar verebilirsiniz. Diğer oyuncularla savaşmadan önce oyun karakteriniz için uygun bir ten rengi ve gardırop seçmelisiniz. PVP modunda bunu yapmak ekip çalışması ve akıllıların kazanmasını gerektirir. Olağanüstü savaşlar, özel ödüller veren gizli Paskalya yumurtaları sağlar. Yine de her yumurta bulmak ve kilidini açmak için çok çaba gerektirir. Reklamcılık

Tercih ettiğiniz silaha karar verin.

Stickman Archer Online'ın Android oyuncuları arasında popüler olmasının ana nedenlerinden biri, her karakterin kendi benzersiz yay cephaneliğiyle gelmesidir. Oyunu oynarken, yeni silahların kilidini açabilir ve mevcut cephaneliğinizi yükseltebilirsiniz.

En iyi avantaj için teşvikleri kullanın.

Her savaşın ödüllerine ek olarak, Stickman Archer Online'ın Gelişmiş Sistemi, oyuna karakterinizi kolayca tanımlamak için özel bir renk sunar. Bu, oyunun gelişmiş ödül sisteminin her oynadığınızda sizi tanımasına yardımcı olur. Oyun içi ürün satın almak veya görevleri tamamlamak, ek güçlendirme ve yeteneklere kolay erişim sağlar. Bunlar oyun içi harita ile veya hatta karakterin portresine dokunarak bulunabilir.

Güçlü yönler geliştirerek karakterinizi kavgaya hazırlayın.

Stickman Archer'ın çok oyunculu oyununun gelişmiş yay ve kıyafet özelleştirme sisteminde, karakterinizi benzersiz hale getirebilirsiniz. Harika görünen serin bir yay ve kıyafeti var. Oyunun sorunsuz bir oyun deneyimi sağladığı için zor kontrol şemaları hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey, düşmanlarınızı hedeflemek ve anında vurmak için kolay kaydırma ve sürükleme kontrollerini kullanmaktır.

Çevrimiçi Stickman Archer'ın birkaç benzersiz özelliği var.

Oyunun grafikleri ve sesi inanılmaz derecede havalı. Oyun stilini mükemmel bir şekilde eşleştiriyorlar ve manga dünyasına girmenize yardımcı oluyorlar. Ve bu nedenle, sistemler son derece iyi performans gösterir. Farklı karakterler, benzersiz özellikleri ve arcade stilleri sayesinde çeşitli oyun seçenekleri sunar. Her karakter, olağanüstü bir oyun deneyimi için ek özelliklerle birlikte gelir. Oyunda yay ve çapraz yaylar gibi birkaç silah bulunuyor. Ayrıca 3D sürüm dahil olmak üzere birden fazla harita sağlar. Düşmanları ortadan kaldırmak için cephaneliğinize ek haritalar ekleyin! Oyunda seçim yapabileceğiniz birden fazla sınıf ve silah bulunuyor. Bazı karakterler diğerlerinden farklı silahlar kullanır. Savaşın tadını daha etkili bir şekilde zevk almak için mevcut silahınızı geliştirdiğinizden emin olun! Reklamcılık

Okçuluk savaşlarına katılın.

Stickman Archer Online oyununda, oyuncular rakiplere uzaklardan saldırmak için bir yay kullanmalıdır. Oyundaki her karakterin bir sağlık çubuğu ve zırh katsayısı vardır; Oyuncular, rakibin zırh katsayısını sahip oldukları yay sayısıyla stratejik olarak azaltmalıdır. Bu, koordinasyon eksikliği nedeniyle oyuncuları sık sık kaçırmaya teşvik edecektir. 2D eşleşmeler, önemli olmayan çevresel faktörlere sahip bir ortamda gerçekleşir. Oyuncunun yolundaki önemsiz hedefler gibi bu faktörler, rakiplerine ulaşmaktan saldırıları engeller. Dijital ekrandaki iki ekli oktan birine bakarak rüzgarın üflediği yöne dikkat edin. Birkaç çekimden sonra hangi yöne çekim yapmak istediğinizi seçmeniz gerekir.

Elinizdeki silahlarla rakibinizi vurun.

Stickman Archer'ı çevrimiçi oynarken, kahramanın zırh giyebileceğini fark edeceksiniz. Bu, inisiyatif üzerlerinde olduğunda kalkanlarını suç lehine kolayca atmalarını sağlar. Bir ok bir kalkan vurduğunda normalden daha az hasar alınır; Bunun nedeni, kalkan hasarı azaltmasıdır. Zırh tükendiğinde ve kalkanın koruması artık yeterli olmadığında, kırılır. Bir saldırı yapmadan önce oyun, oyuncunun seçebileceği okları görüntüler. Kaktüs oklarına ek olarak, oyuncular yangın okları, lazer okları ve diğer ok tiplerinden seçim yapabilir. Oklar ateş ve lazer etkilerini birleştirdiğinde, sonuçlar göz ardı edilmemelidir. Bunlar, amaçlanan hedef yerine belirli bir alanda hasara neden olmak için birleşir. Ayrıca, yangın okları hedefin birbirleriyle temas ettiklerinde yanmasına neden olur. Her başarılı çekimden sonra yeşil açıları gösteren çizgiler görünür. Bu, sizinkinden önceki çekimin karakterin hareketiyle doğru olduğunu gösterir. Sonuç olarak, açınızı yeşil çizgilerle eşleşecek şekilde ayarlamanıza gerek yoktur; Bunun yerine, herhangi bir ayar yapmadan aynı açıyı koruyabilirsiniz. Bununla birlikte, sonraki her atıştan sonra, bu çizgi üst üste binme nedeniyle kapsanır ve tekrar yeniden yaratılmalıdır. Oyuncuların zafer elde etmelerine yardımcı olmak için kararlı faktör.

Değerlendirme ve Yorum

4.5
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)