Ev  »  Oyunlar  »  Arcade  »  Subway Surfers Mod APK
Subway Surfers Mod APK icon

Subway Surfers v3.40.1 Mod APK [Sınırsız para][Kilitli]

v3.40.1

2023-12-04

Subway Surfers is a Arcade app published by Kiloo

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Subway Surfers Mod bilgisi

Çok fazla para kazanmak, görünümlerin ve kaykayların kilidini açmak için oyuna girin

Hakkında Daha Fazla Bilgi Subway Surfers Mod

İsim

Subway Surfers

Paket Adı

com.kiloo.subwaysurf

Kategori

Arcade >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para][Kilitli]

Sürüm

3.40.1

Boyut

162.88 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-12-04

Oran

4.6

Bu makaleyi inceleyin

Mobil oyun metro sörfçülerinde, antagonist üzerinde bir metro arabası görüntüsü olan bir gömlek giyiyor. Bu görüntü oyunun kaynak materyalinden çekilir.

Popüler Running Game Subway Surfers, Android cihazlar için tasarlanmıştır. Sadeliğine rağmen, oyun hareketinizi ne kadar yakından takip ettiği için bağımlılık yapan ve ilginçtir. Android veya iOS cihazınızda Subway Surfers'ın çift atlamasının en son sürümünü indirirseniz, ek oyun içi özelliklere erişebilirsiniz. Bununla birlikte, bu sadece metro sörfçü uzun atlamanın sınırlı kullanımını kolaylaştıran sınırlı bir özelliktir. Sonuç olarak, bu sürümü indirmek bu oyun içi özelliklere sınırsız erişim sağlayacaktır.

Metro sörfçüsü uzun atlama oyununda, oyuncular puan kazanmak için bir kaykayda hile yapmalıdır.

Subway Surfers Winter Holiday'in oyun anlatımı, sürekli olarak demiryollarında koşmaya odaklanmıştır. Pistlerde seyahat eden herhangi bir engel veya tren, polis müfettişi ve köpek ortağından sonra oyuncu kovalarken göz ardı edilir. Bunun nedeni, oyuncunun geçen bir trene grafiti çizmesidir.

Yüksek odak oranına sahip basit ama bağımlılık yapan bir oyun.

Google Play indirmeleri, bir milyardan fazla insanın bu oyunun bağımlılık yapan oyun oynadığını gösteriyor. Aslında, bu oyun yıllarca en iyi vuruş vuruşu olarak kaldı. Ayrıca, milyonlarca insan oyunu oynar ve sever. Bunun arkasında bir sır var mı? Oyunun bunu başarmak için karmaşık, hesaplanmış bir oyun var mı? Kesinlikle hayır! Bu oyunda, tıpkı Temple Run'da olduğu gibi otomatik olarak çalışıyorsunuz. Bununla birlikte, yerdeki engellerden kaçınmak yerine, metro pistlerinde ve duvarlarındaki engellerden kaçınmanız gerekir. Ayrıca, bu oyun koniler ve duvarlar gibi trenlerle ilgili engeller içerir. Bu oyunu oynamak için metroda grafiti yapmalısınız. Oyunu yenmek için, geçici bonuslar veren paralar ve güçlendirmeler almanız gerekir. Bu hedefi tamamlamak göründüğü kadar kolay değil; Durmadan olabildiğince uzun süre çalışmaya devam etmelisiniz. Bu oyun çok bağımlılık yapıyor çünkü çok hızlı koşmak için çok hızlı oluyor. Nefes alana kadar hızı artırmaya devam edersiniz. Bu, dünyadaki diğer koşucuları yenmeyi zorlaştırıyor. En iyi koşucu olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Subway Surfers, onu diğer video oyunlarından ayıran birçok benzersiz özelliğe sahiptir.

Subway sörfçüleri sevecen özellikleri sayesinde başarı elde etse de, oyunun sonsuza dek koşmaktan çok daha fazlası var. Bu oyun sayısız diğer oyunu taklit ediyor, peki onu öne çıkarıyor nedir? Yakında öğreneceğiz. Oyunun başında Jake tek oynanabilir karakter. Jake, düzenli olarak başı belaya giren yaramaz bir çocuk. O ve arkadaşları dünyaya eğlenerek bu oyunda yetkililerden kaçmaya çalışıyorlar. Arkadaşlarından Spike, Yutani, Frank, Taze, Zor ve Daha Fazlası toplayabilirsiniz! Topladığınız karakterlere bağlı olarak farklı oyunlar ve kostümler mevcuttur. Reklam Bu oyunun başarısının bir başka yönü de basit kontrolleridir. Diğer sonsuz koşucuların aksine, bu oyunda hızlanmak için herhangi bir düğmeye basmanıza gerek yoktur. Bunun yerine, oyunda hareket etmek için sol, sağa, yukarı ve aşağı kaydırıyorsunuz. Ekrana çift dokunarak güçlendirmeleri hızlı bir şekilde etkinleştirebilirsiniz. Bu bir cinch. Bir oyuna güç eklemek cazibesini artırır. Bu zaman sınırlı öğeler, kullanıldığında oyunculara özel bir avantaj sağlar. Bu oyunda koşu boyunca birçok güçlendirme mevcuttur. Oyun, bir jetpack, mıknatıs, koşmayı hızlandıran spor ayakkabılar ve akıllı mıknatıs yoluyla çeşitli koleksiyon ürünleri ve güçlendirmeler sunuyor. Her biri kendi benzersiz işlevselliğiyle gelir ve oyunda paraları, güçlendirmeleri ve diğer koleksiyonları etkili bir şekilde toplamak için kullanışlıdır. Bu oyun etkileyici 3D grafikleri büyük kullanıyor. Tarihli görünmüyor çünkü hala diğer birçok oyuna karşı duruyor. Karakterler sevimli ve iyi tasarlanmış. Ayrıca, sizi kovalayan bir polis memurunun bir köpeği var. Dengeli görünüm ve gerçekçi hareket, bunu çalışan bir metafor için mükemmel bir seçim haline getiriyor. Onları her ne pahasına olursa olsun! Oyun, değişen temalarla birçok yerde gerçekleşir. Geliştiriciler, oyunun metro ve oyunun diğer önemli yönleriyle birlikte oyunun yerini sürekli olarak değiştirir. Mevcut Paris ayarı, oyunun sıkıcı olmasını önlemeye yardımcı olur. Reklamcılık

Subway sörfçü oynamak özel yönergeler gerektirir.

Birçok insan sonsuz bir koşucu oyunu oynamaktan hoşlanır - birisinin yanda oynayabileceği hafif bir oyundur. Ancak, bu oyunu rekabetçi bir şekilde oynayan bazı insanlar skorbordun üstünde listelenmek istiyor. Oraya ulaşmak için önce bu ipuçlarını okuyun: Cakewalk yok! Bu oyunda hayatta kalmak için her zaman engellerden kaçınmalısınız. Ancak, her an fırsatlar yerine engeller içerdiğinde bu zordur. Engellerden geçici rahatlama, neden gördüğünüz trenlerin üstüne tırmanmaya çalışmanızdır. Onlarla karşılaştığınızda jetpack de elde edebilirsiniz. Bir jetpack giyerken gökyüzündesin, engel yok! Bu oyunda güçlendirmeler, bir engelle temas ettikleri anda etkinliğini kaybeder. Her bir güçlendirmenin ne yaptığını ezberlemek zorunludur, böylece engeller kendilerini sunduğunda, yine de bunları kullanabilirsiniz. Güçlendirmelerin etkili kullanımı işlevlerini anlamayı gerektirir. Bazı güçler kullanıcıya daha yüksek atlama veya havada uçma yeteneği verir. Daha fazla oyun para birimi elde etmek için her gün video izlemelisiniz. Bunu yapmak, karakterlerin, yeni alanların ve daha fazlasının kilidini açmanıza yardımcı olacaktır. Videoların sizi her gün para birimi ile ödüllendirdiğini biliyor muydunuz? Sonuç olarak, insanlar kazançlarını en üst düzeye çıkarmak için her gün video izliyor.

Subway sörfçüleri, mobil bir oyun.

Subway Surfers oyunu, tüm zamanların en iyi mobil koşu oyunlarından biridir. Oyunu Temple Run 2'ninkine benzer, ancak inanılmaz grafiklere ve birçok ekstra özelliğe sahiptir. Bu oyun hakkında konuşmanın bir yolu, bunun Temple Run 2. gibi bir koşu ve gitme oyunu olduğunu söylemek, çeşitli şekillerde keyifli.

Değerlendirme ve Yorum

4.6
27831774 Toplam
5 20775935
4 3434456
3 1540072
2 669924
1 1411387

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(13.3 MB)