Ev  »  Oyunlar  »  Simülasyon  »  Supermarket Village—Farm Town Mod APK
Supermarket Village—Farm Town Mod APK icon

Supermarket Village—Farm Town v1.4.1 Mod APK [Sınırsız para][Sonsuz]

v1.4.1

2023-08-30

Supermarket Village—Farm Town is a Simülasyon app published by Codigames

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Supermarket Village—Farm Town Mod bilgisi

Çok para

Hakkında Daha Fazla Bilgi Supermarket Village—Farm Town Mod

İsim

Supermarket Village—Farm Town

Paket Adı

com.codigames.supermarket.village.farm.craft.tycoon

Kategori

Simülasyon >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para][Sonsuz]

Sürüm

1.4.1

Boyut

170.92 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-08-30

Oran

4

Bu makaleyi inceleyin

Süpermarket Köyü Bilgileri.

Küçük kasaba sahibi olarak, bir sonraki hareket geniş bir yoldan geçiyor! İşletme yönetimine girmeye karar verenleri birçok fırsat bekliyor. Birçok seçenek bol olsa da, bu yaklaşımların büyüklüğü çoğu için belirsizliğini korumaktadır. Süpermarket köyüne adım atarak, bu açık yolların kapsamını daha iyi kavrayabilirsiniz. Süpermarket Village, maksimum iş büyümesinin bir simülasyonu sağlar. Bir süpermarketin sahibi olarak, daha geniş bir kapsamdaki işlemleri genişleterek oyuna başlarsınız. Sonra, temel besin ve yiyecek tedarik etmek için bir çiftlik inşa edersiniz. Ve tüm ihtiyaçların sağlayıcısı olarak, müşterileri çekmek ve satışları en üst düzeye çıkarmak için alanın etrafındaki diğer “köylerle” rekabet edersiniz. Şehrin tedarik zincirini çiftliklerden tarımsal ürünler içerecek şekilde genişlettikten sonra, çiftliklerin üretiminden mal üreten ek üretim merkezleri inşa etmeniz gerekir. Daha sonra, şehir ihtiyaçlarını karşılamak için ek tarımsal üretim merkezleri oluşturun. Son olarak, üst düzey sağlayıcıların ürünleri de dahil olmak üzere gerekli tüm olanaklara ve kolaylıklara sahip bir şehir kurmanız gerekir.

Bir süpermarket sahibinden bir çiftlik sahibine.

Yeni bir süpermarketin yöneticisi olarak, işlevselliğini hem içeride hem de dışarıda tutmalısınız. Bu şekilde, süpermarket popülaritesi büyüyebilir ve halk tarafından güvenilir olarak kabul edilebilir. Alana ihtiyaç duyulan ek ürünler sağlamak için çiftliğinizi hızlı bir şekilde genişletmeniz gerekir. İşletmenizin artan büyümesi bu değişikliği gerektirir. Hangi mahsullerin ekileceğini, hangi mevsimleri değiştireceğini ve her biri için ne kadar para alacağını seçiyorsunuz. Ayrıca hayvancılık ve kümes hayvanı yetiştirmeye de karar verirsiniz. Ayrıca, çiftlikte yetiştirdiğiniz kuşlardan et ve yumurta işlemeye karar verirsiniz. Son olarak, bu tarım ürünlerinin tümünü yakındaki süpermarketin tedarikine yerleştirmeye karar veriyorsunuz. Daha fazla tedarik zincirine ve dallarına sahip olmak, süpermarketlerin gücünü arttırır. Artık her zamankinden daha geniş bir ürün seçimi sunabilirler. Artan çiftlik büyüklüğü ve işçi sayısı sayesinde birçok tarım ürününün artık dış kaynaklara bağlı olması gerekmez. Günlük ihtiyaçların eksiklikleri ve tarımla ilgili dış yardım ihtiyacı aynı zamanda ortaya çıktığından, yeni bir pivot yaratmaya karar verirsiniz. Bu karardan sonra, diğer günlük ihtiyaçlarla ilgili daha fazla kıtlık ile karşı karşıya kalırsınız.

Çiftliğinizi genişleterek kendi büyük ölçekli üretim tesislerinizi oluşturun.

Belirli bir sektöre girme kararınız sayesinde diğer ihtiyaçlardan daha fazlasını yaratmanız gerekir. Yatırımlarınızın büyüme oranını hesapladıktan sonra, ilk üretim tesisinizi oluşturmaya başlarsınız. Bu tesis, büyük çiftliğinizden gıda bitkilerini işlemektedir. Ek tedarik zincirleri, halka daha çeşitli yaşam ürünü sağlamak için yayılır. Bu aynı zamanda ek üçüncü, dördüncü ve ikinci fabrikaların oluşturulması nedeniyle üretim sürecine daha fazla istikrar sağlar. Bölgesel arz kurduktan sonra hızla öne çıktınız. Gıda maddelerinden ilaçlara ve hatta kıyafetlere, topluluğun tüm alanlarına bir dizi ürün sunarsınız. Etkiniz, şehir operasyonlarındaki bir değişim yoluyla hızla genişledi.

Üretilen malzemeleri kullanarak kendi şehrinizi oluşturmak mümkündür.

Elinizde, bir şehir oluşturmak için gerekli kaynakları taşırsınız. İstediğiniz kadar şu anda yaratılabilir. Bir metropol inşa etme hedeflerini barındırıyor musunuz? Başladığınız projeyi bitirin. Satış ve üretim sisteminizden artan karlarla kasabanızı yavaş yavaş genişleterek, daha modern, müreffeh ve aktivite dolu olursunuz. Bunu endüstriyel bölgelerde yeni süpermarketler ve fabrikalar oluşturarak başarabilirsiniz. İçlerindeki en modern teknolojileri kullanarak fabrikaların verimliliğini artırın. Ayrıca, bölgenin sakinlerinin ihtiyaçlarını artıran kapalı bir ürün döngüsü aracılığıyla yeniden yatırın. Bu, orijinal küçük kasabanın daha verimli bir versiyonudur. Sıkı çalışmanız sayesinde şehir pratik olarak yeni görünüyor. Yüzü her açıdan görülebilir.

Süpermarket Village'ın göze çarpan olarak kabul edilmesinin nedenleri, olağanüstü düzeni ve özelliklerini içerir.

Süpermarket Village'ın uygun özellikleri, işletmenin destansı büyümesinin doğru bir temsili olarak görülebilir. Bunlar, uygun bir ödeme sisteminden tek bir konumdaki birden fazla markete kadar her şeyi içerir. Bir karar, birçok farklı yönü karmaşık bir şekilde düşünmeyi gerektirir. İyi anlaşılmış ve ulaşılabilir bir yönetim yöntemi kullanılır. Sağlıklı bir nakit akışı sayesinde kararlı ilerleme. 3D'de eğlenceli grafikler ve canlı renklerle yukarıdan bir şehrin görünümü. Buluşacak ve etkileşime girecek çok fazla karakterle, oyunun gerçekten destansı bir kapsamı var.

Gelecekteki nüfus artışı ve gelişimi için bir temel oluşturmak.

Süpermarket Village'ın ilk amacı gelecekteki büyüme için bir temel oluşturmaktır. Bu, köyde bulunan çok sayıda platform sayesinde yavaş ve kasıtlı bir şekilde elde edilebilir. Oyuncular ilerledikçe her platform için farklı kullanımlar eklenir ve onlara çok çeşitli faydalar sağlar. Bunlar arasında yeni öğeler üretmek, performansı artırma ve her yeni platformun açılmasıyla yeni olasılıkları keşfetme yer alıyor.

Bu çiftliklerle küçük ölçekli ürün üretimine başlamak kolaydır.

Dünyaya başlarken arz ve talebin mükemmel bir şekilde dengelenmesi zor bir iş değildir. Oyuncuların sadece kasabalarının yanına çiftlikler yerleştirerek daha büyük bir arz ve talep çemberi yaratmaları gerekir. Bu çiftliklerden oyuncular yakındaki dükkanlarda ürün toplayabilir veya satabilirler. Alternatif olarak, oyuncular çiftliklerine eklenen ekipman kullanarak bu çevreleri otomatik olarak oluşturabilirler. Bu, oyuncuların çiftliklerini daha sonra manuel olarak dengeleme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Çok yönlü bir süpermarket oluşturun ve envanterini yönetin.

Oyuncular süpermarket köyündeki çiftliklerden topladıkları ürünleri satabilirler. Kâr elde etmek için ek yöntemler eklemek, oyuncuların genel gelir potansiyelini artırır. Oyuncular ayrıca dışarıdan yeni ürünler aktarabilir ve köylüler zaten bu öğelerin bir kısmına sahip olsalar bile daha yüksek fiyatlarla satabilirler. Bu, köylülerin sahip olduğu veya ihtiyaç duyduğu eşyalar için bile çalışır.

İlginç ürünler üretmek için daha fazla fabrikanın kilidini açın.

Çiftliğe ek çok kullanımlı fabrikalar eklenebilir. Bunlar çok çeşitli öğeler üretebilir. İzin verilir. Süpermarketleri öğelerden farklı hale getirir.

Değerlendirme ve Yorum

4
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.4 MB)