Ev  »  Oyunlar  »  Strateji  »  Stickman Legends: Sword Fight Mod APK
Stickman Legends: Sword Fight Mod APK icon

Stickman Legends: Sword Fight v2.4 Mod APK [Reklamları kaldırmak][God Mode]

v2.4

2023-03-19

Stickman Legends: Sword Fight is a Strateji app published by Gameflex Studio

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Stickman Legends: Sword Fight Mod bilgisi

1. Tanrı modu
2. REKLAMSIZ

Hakkında Daha Fazla Bilgi Stickman Legends: Sword Fight Mod

İsim

Stickman Legends: Sword Fight

Paket Adı

com.gf.swordfight.shadowlegends.stickmanwar

Kategori

Strateji >

MOD Özellikleri

[Reklamları kaldırmak][God Mode]

Sürüm

2.4

Boyut

56.75 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-03-19

Oran

4.6

Bu makaleyi inceleyin

İndirme Stickman Legends: Sword Fight Mod ile bir sopa Samurai olarak kötülükle savaşın.

Karakterler her yeni macerada bir istasyondan diğerine geçer. Stickman Efsaneleri: Kılıç Dövüşü'nde, oyuncular çok az ışıkla tehlikeli bir ortamla karşı karşıya. Bu aksiyon oyunu motifi başkalarına benziyor. Savaş zamanlarında düşmanlar hiçbir yerden görünür ve yok edilmesi gerekir. Ertelemeyin; Hemen çalışmaya başlayın. Karakteri ekranın sol tarafındaki yukarı, aşağı, sol ve sağ gibi temel hareketlerle hareket ettirin. Ekranın köşesinde özel yetenekler görüntülenir. Bu özellikler, iki tarafa karşı bir savunma olarak kavgalara başlamanıza yardımcı olur; Her fraksiyon farklı renkli ve farklı bir karanlık tonu yaratır.

Acımasız entelektüel derin bir saygı çekebilir.

Kırmızı eşarplı bir sopa adamı elinde bir ışın kılıcı tutar. Temel oyun eylemlerine ek olarak, Stickman Legends: Sword Fight, oyunculara özel beceriler koleksiyonu sağlar. Bir beceri, hızlı lansman, oyuncuların hemen düşmana taşınmasına izin verir. Akrobasi ile engelleri aşma yeteneği size yüksek derecede savunma esnekliği sağlar. Kılıç kullanan kahramanlık, daha fazla düşmanı yok edebilecek elinizin yıkıcı gücünü önemli ölçüde artırır. Bu eğik saldırıları gerçekleştirmek için ekranın köşesindeki fonksiyon tuşlarına dokunun. Alternatif olarak, klavyeye sağ tuşlara basarak bıçaklarda yeterli enerji toplayın.

Savaşçılar için çeşitli silahlar mevcuttur.

Stickman Legends: Sword Fight'ın büyük bir silah çeşitliliği olmasına rağmen, farklı silah cephaneliği ile hala yeni hissediyor. Bıçaklar, eksenler, yaylar, kılıçlar ve diğer türler dahil. Bu, oyunun sıkıcı olmamasını sağlar, çünkü her gün sadece aynı kelimeyi kullanırsınız. Silahları satın almak için yeterli paranız olduğu sürece, istediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz. Silahlar deneyim kazandıktan sonra mevcut seviyelerini geçebilir. Karakter her yükseldiğinde, silahların hasarı artar. Sadece bir düşmana zarar vermezler; Aynı anda birçok kişiye zarar veriyorlar. Farklı seviyelerde farklı silahlar ve renkler görülür. Uzakta, oyuncular düşmanları doğrudan incitmeden dilimleyebilirler.

İki veya daha fazla savaşan grup arasında büyük ölçekli bir çatışma.

Stickman Efsaneleri Arenasında: Kılıç Dövüşü, katılımcıların sabır ve empati sergilemeleri gerekir. Ayrıca, zehirli evcil hayvanların varlığı nedeniyle iki boynuzlu kırmızı gözlü patronlarla savaşırken dikkatli olmaları gerekir. Her iki takımın sağlığını gösterdiği için her zaman ekranın köşesine dikkat edin. Kahramanı için çizgili bir ışık ve karanlık gövde deseni, ancak rakipleri için zararlı koşulları işaret eder. Dövüş sırasında, beyaz çizgiyi çubuğun üzerinde tutmalısınız. Aksi takdirde, ölümünüz savaşı sona erdirir. Stickman efsanelerinde kılıç dövüş savaşlarında farklı yerler ve araziler ortaya çıkıyor. Oyuncular bir hayatta kalma maçına katılmayı seçerse ek düşmanlar ve katılımcılar bu savaşlara davet edilebilir. Katil, kurbanlarının torsoslarını ikiye ayıran veya onları başını kesen kesimler garip görünmüyor. Zaten zorlu bir savaşa katlandığınızı fark ederek korkularınızı rahatlatın. Bu sözleşmenin bir parçası olarak aldığınız malzemeler hayal kırıklığına uğratmaz. Stickman Legends: Sword Fight Mod'u oyuna indirmek, değerini artırır ve daha nadir hale getirir. Bunun nedeni, oyunda gerçekleşen önemli olaylardan kaynaklanmaktadır. Bunu yapmak, şehri korumak için bir savaşa katılmayı kolaylaştırır. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.6
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)