Ev  »  Oyunlar  »  Kelime  »  Text Express: Word Adventure Mod APK
Text Express: Word Adventure Mod APK icon

Text Express: Word Adventure v27.0.1 Mod APK

v27.0.1

2023-03-19

Text Express: Word Adventure is a Kelime app published by Gamehouse Original Stories

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Text Express: Word Adventure Mod bilgisi

HAYIR

Hakkında Daha Fazla Bilgi Text Express: Word Adventure Mod

İsim

Text Express: Word Adventure

Paket Adı

com.gamehouse.tx

Kategori

Kelime >

Sürüm

27.0.1

Boyut

544.11 MB

Son Güncelleme

2023-03-19

Oran

4.5

Text Express: Word Adventure detay

Pocket Gamer Awards 2022'de en iyi mobil bulmaca oyununun galibi!

Text Express: Word Adventure - Word arama bulmacalarını, etkileşimli hikayeleri ve destansı maceraları birleştiren yeni bir tür tanımlayıcı oyun! Eski treninde harika destinasyonlara giderken cesur ve akıllı bir genç kadın olan Tilly'ye katılın ve bulduğunuz kelimelerin hikayeyi nasıl etkilediğini keşfedin!

Yeni! Arkadaşlarla oynayın
Oyundaki arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve yepyeni günlük zorlukları çözmek için Birdle oynayın! İşbirliği yapın ve rekabet edin! Arkanıza yaslanın, dinlenin, harfleri kelimelere taşıyın, bulmacaları çözün ve harika bir hikayenin tadını çıkarın.

Benzersiz kelime bulmacaları Günlük zorluklar ve mektupları hikayede ilerlemek için kelimelere bağlayın. Kim bilir, belki yeni bir veya iki kelime alacak ve kelime dağarcığınızı genişleteceksiniz! Etrafına seyahat etmek için eski bir treni düzeltin ve dekore edin! Harika yerlere ulaşın: Güzel bahçelerden gizemli kasabalara. Yolda sevimli hediyelik eşyalar toplayın! Her yeni bölümle hikayelerin kilidini açın ve Tilly'nin kendi hayatının yazarı olmasına yardımcı olun. Text Express, gündelik oyun ve güçlü hikaye anlatımını birleştirme konusunda uzman olan küçük bir indie oyun stüdyosu olan Story Dev Games tarafından oluşturuldu ve GameHouse Orijinal Hikayeleri tarafından yayınlandı, bir oyun geliştiricisi ve bir oyun geliştiricisi ve Yayıncı, dünyanın dört bir yanındaki kadınlara eğlenceli ve anlamlı oyun deneyimleri getirmeye odaklandı.

Değerlendirme ve Yorum

4.5
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)