Ev  »  Oyunlar  »  Strateji  »  The Lord of the Rings: War Mod APK
The Lord of the Rings: War Mod APK icon

The Lord of the Rings: War v2.0.523408 Mod APK

v2.0.523408

2024-02-02

The Lord of the Rings: War is a Strateji app published by Netease Games Global

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

The Lord of the Rings: War Mod bilgisi

HAYIR

Hakkında Daha Fazla Bilgi The Lord of the Rings: War Mod

İsim

The Lord of the Rings: War

Paket Adı

com.netease.lotr

Kategori

Strateji >

Sürüm

2.0.523408

Boyut

72.75 MB

Android gerektirir

4.1 and up

Son Güncelleme

2024-02-02

Oran

3.2

Bu makaleyi inceleyin

Yüzüğün Efendisi: Bir Sözde Savaş.

Orta Dünya son savaşını tasvir eden destansı bir savaş oyunu! Yüzük Lordu'nun ilk taksitinin piyasaya sürülmesinden sonra birçok oyunun ortaya çıkmasını bekliyordum. Bu oyunların filmin sinematik kalitesine dayanmasını bekliyordum. Ancak, değerli bir oyunun ortaya çıkması birkaç yıl sürdü.

Arka fon

Warner Bros. Interactive Entertainment ve Netease Games Global War'a neden olan bir ortaklık kurdu. Tüm grupların son savaşı Orta Dünya'da gerçekleşir. Dünyanın ortasına yerleştirilen tek halkayı kontrol etmek için bir savaş. Bu çatışmaya katılmak için, ordunuzu geliştirmelisiniz, her savaşta deneyim kazanma ve ilerleme kaydetme potansiyelini kullanmalısınız. Daha sonra, bölgenizi genişletmeniz ve hepsini yenerek diğer gruplara göre yavaşça yararlanmanız gerekir. Bu gerçekleştirildikten sonra, Yüzüklerin Efendisi olursunuz.

Oynanış

Hem iyi hem de kötü taraflar, Orta Dünya'nın üçüncü dönemini sona erdirecek bir savaşa hazırlanıyor. Hem taraflar hem de bireysel üyeler bu noktada artık beklemek için çok yer alıyorlar. Tek bir yüzüğü elde etmek ve diğer tüm halkalarla birleştirme arayışınızdaki büyük ARDA Dünya gruplarından birine liderlik etmelisiniz. O zaman dünyayı yönetmek için Orta Dünya'nın gücünü kullanmalısınız. Oyun arsayı derinlemesine anlamayı gerektirmez. Birkaç alıntıdan sonra savaş başlar. Filmi izleyen herkes bununla ilişki kurmayı kolaylaştıracak. Liderlik becerilerini göstermek istedikleri zaman yeni gelenlerin hangi tarafın yanında olmayı seçtikleri önemli değil. Dövüşün yalnız değil. Başarılı olmak için bir müttefike ihtiyacınız var, bu yüzden bir ittifaka katılın ve başkalarıyla birlikte savaşın. Filmi görenler, orijinal fraksiyonun seçimine göre iyilik ve kötülüğü tanıyabilirler. Oradan, iki gruptan biriyle müttefik olmayı seçebilirler veya sadece gruplarla savaşabilirler. Her savaştan sonra, savaşa devam etmek için düşmanınızı yenmeyi ve daha fazla bölge yakalamayı hatırlamalısınız. Ayrıca, ittifakların lideri olmak ve gelecekte potansiyel olarak bir yüzüğe sahip olmak için hizip sınırlarını mümkün olduğunca çabuk genişletmeye çalışmalısınız.

Uzun süreler boyunca devam eden açık taktikler.

Oyuna başlamadan önce takımları, bölgeleri ve generalleri seçmek genel deneyimin ayrılmaz bir parçasıdır. Her general, oyuncuların seçebileceği kendine özgü yetenek ve geliştirme yolu vardır. Bir general seçtikten sonra, oyuncular elfler, cüceler, orklar veya hobbitler arasında belirli bir fraksiyondan sorumlu olmayı seçebilirler. Daha sonra, oyuncular taktik kadrolar oluşturabilir ve farklı ordulardaki generalleri komuta ederek yeteneklerini gösterebilirler. Doğru taktikleri koordine ederek ve doğru generalleri komuta ederek, oyuncular savaşı kazanabilir ve düşmanlarını olabildiğince çabuk yenebilirler. Birçok diplomatik faaliyet stratejinin bir parçasıdır. Kalan hiziplerin her biriyle işbirliği yapmayı veya saldırmayı seçerek, klanınızla müttefik olmayı seçebilir veya bunlara karşı çıkabilirsiniz. Uzun vadeli bir stratejiye karar verirken, halkınızla olan duruşunuzu nasıl geliştirebileceğinizi ve Orta Dünya'nın lideri olmaya çalışabileceğinizi düşünün. Barları dolaşarak, kimsenin bilmediği önemli bilgileri aramanız gerekir. Bu bilgileri ipuçları için küçük arayışlar, alkol satın alma ve konuşmalara katılabilirsiniz. Ya da efsanevi bir şampiyona saygıyı kazanmak için daha yüksek görevler üstlenebilirsiniz. Bunu yapmak ordunuzun gücünü artıracaktır. Stratejistler, oyun süresini uzatmaya devam eden birçok yeni zorlukla iyi bir oyunu severler. Bu şekilde savaş stratejilerini ve arazi varlıklarını gösterebilirler.

İyi bilinen isimler

Oyunun planı orijinal romana dayanıyor. Dol Guldur'a giderken birçok önemli karakter aynı anda daha büyük bir haritada görünür. Bunlar arasında yüzüklerin sihirli gücünü giymeyi reddeden Arathorn'un oğlu Aragorn'u I olarak adlandırılır. Bir elf prensi olan Legolas da oyunda ortaya çıkıyor; Gandalf'ın Mirkwood Prensi. En büyük Orta Dünya Sihirbazı Gandalf, Gondor'un mükemmel oğlu Lothlorien ve Boromir'in Leydi Galadriel olarak da adlandırılan Gandalf'dır. Arsada ek önemli savaşçılar da görünür.

Tek bir yüzük varlığınızın her yönünü otoriteyle doludur.

Popüler The Rings of Rings filmi, orijinal üçlemeden "Orta Dünya'nın üçüncü dönemi" ye dayanan askeri bir strateji olan "Ring Monogatari" ye dayanan canlı bir aksiyon filmidir. Netease Games ve Warner Brothers, gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Popüler Yüzüklerin Efendisi: War'ı yarattı. Güzel sanat eseri ile Middle Earth'in üçüncü dönemini grafik romanını keşfedebiliriz. Yeni savaş sistemi eğlenceli ve etkileşimli, ancak başlangıçta bazı yönlerini anlamakta zorlandım.

Orijinal kılıç ve sihirli dünyaya atıfta bulunan bu çalışma yüksek fantezi kullanıyor.

Gerçek bir askeri senaryoyu temsil ettiğini iddia eden askeri bir tatbikat. Bu, dövüş askerlerinin toplanmasını, bölgeyi fethetmeyi, askeri üsleri inşa etmeyi ve yükseltmeyi ve bölgesini artıran tekrarlanan organize yürüyüşler için işe alınmayı ve organize edilmeyi gerektirir. Ayrıca sözde genişliyor. Her bölge için on farklı sezon sistemi ve farklı kurallar, diğer RTS oyunlarını bölgeye sahip olma için tercih ettiğim kurallara daha az benziyor. Buna ek olarak, birçok oyunun orijinal bir şey yaratmak yerine orijinalin bölgesi sistemini yeniden kullanması gerçeğinden rahatsız oldum.

Oyunun fantastik kapsayıcılığı, orijinalin iyi uyumluluğu ile birleştiğinde onu kazanan bir proje haline getiriyor!

RPG'ler, Ring Story olarak da adlandırılan türlerinin annesine çok şey borçludur. Diğer birçok fantezi oyununu etkilemede önemli bir rol oynayan bir video oyunu. Aslında, sadece Üç Lord of the Ring filmlerini izledim; Bununla birlikte, bu oyunun prodüksiyonunun sadece ona bakarak ringden gücü kullandığını hissedebilirim. Kilit yapımcılarından biri, filmin oyuncularından olan Gandalph ve Aragorun'du. Gandalph'ın çizgileri başlangıçta tam ses gelişimi içeriyordu.

Değerlendirme ve Yorum

3.2
0 Toplam
5 0
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(16.1 MB)