Ev  »  Uygulamalar  »  News & Magazines  »  The Wall Street Journal. Mod APK
The Wall Street Journal. Mod APK icon

The Wall Street Journal. v5.15.0.4 Mod APK

v5.15.0.4

2023-03-18

The Wall Street Journal. is a News & Magazines app published by Dow Jones Amp Company Inc

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

The Wall Street Journal. Mod bilgisi

Abonelik

Hakkında Daha Fazla Bilgi The Wall Street Journal. Mod

İsim

The Wall Street Journal.

Paket Adı

wsj.reader_sp

Kategori

News & Magazines >

Sürüm

5.15.0.4

Boyut

49.08 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-03-18

Oran

4.4

Bu makaleyi inceleyin

Kullanımı kolay bir uygulama

Çünkü bu program, diğer herhangi bir yazılımla karşılaştırıldığında, kullanımı kolaylaştırmak için telefonun işlevselliğini kullanır. Kullanıcıların bu siteler üzerinden erişebileceği araştırma materyalleri güvenilir olarak kabul edilir. Bunun nedeni, bu sitelerin kullanıcılara rekabeti anlamalarına yardımcı olan diğer endüstriler hakkında bilgi vermesidir.

Uygulama aracılığıyla farklı temalara erişilebilir.

Her gün uygulama, abonelere kişisel stillerine göre belirli ilgi alanları atar. Bu konular arasında dünyadaki ülkelerden gelen siyaset, spor ve haberler bulunmaktadır. Bu uygulama ile muazzam miktarda bilgi anlamak kolaydır; İnanılmaz değil mi? Dünyanın dört bir yanındaki birçok insan, onlara yatırım yapabilmeleri için işletmeler hakkında bilmek istiyor. Bu nedenle, birçok girişimci tarafından hisse senedi fiyatları ve haberler hakkında güvenilir bilgiler aranmaktadır.

Haberleri süslemeden yazdırın.

Wall Street Journal, İşletme ve Market News bölümü aracılığıyla makalelerin kağıt kopyalarını yazdırmanın yeni özelliğini sunar. Bu şekilde, okuyucular olumlu haberleri, farkında olması gereken en yakın aile üyeleriyle paylaşabilirler. İnternet erişimi olmayan makaleleri okumak en unutulmaz deneyimdir. Bunun nedeni, okuyucuların telefonlarına bir kopyasını indirmeleri gerekmemesidir. Kullanıcıların zevk aldığı makaleler için duyurular yapılabilir. Farklı yazarlar, gazeteleri okurken okuyucuların hoşlandıkları farklı yazı stillerine sahiptir. The Wall Street Journal: Business & Market News, okuyuculara istedikleri herhangi bir gazeteciyi takip etme seçeneği sunar. Kullanıcılar bu uygulama aracılığıyla her gün en son haberlerle güncel kalırlar. Sahip olmak her gün önemli miktarda bilgi edinmenin kolay bir yoludur.

Wall Street Journal'ın modunun en prestijli ve doğru şekilde indirilmesi gerekiyor.

Wall Street Journal, arayüzünde bulunan muazzam miktarda içerik ve işlevselliğe sahiptir. Tek yapmanız gereken, mevcut tüm özelliklere erişmek için bir parmağı ekran boyunca sürüklemektir. Sizi ilgilendiren bir makaleyle karşılaşırsanız, açmak ve okumak için tıklamanız yeterlidir. Alternatif olarak, farklı sayfalarda gezinmek için parmağınızı da kullanabilirsiniz. Wall Street Journal'ın ana arayüzünde birçok farklı türü var. Bu, kullanıcıların istedikleri türü bulmasını kolaylaştırır. Her bir makaleye göz atmak yerine, ana arayüzü seçmek daha uygundur. Özel araçlar, ilgi alanlarınız hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olur. Ne olduklarını kontrol etmek için kite bakın.

Net bir düzene sahip olmak, farklı konuları anlamayı kolaylaştırır.

Wall Street Journal'ın belirli bir yapısı yok. Birçok farklı insanın birçok farklı yazı stilinin ve makalesinin bir sonucudur. Bunun nedeni, derginin sadece bir kişi tarafından yaratılmamasıdır. Okuyucular okurken sıkılmış veya kuru hissetmediklerinde, bunun iyi yazılmış bir çalışma olduğunu biliyorlar. İngilizce öğrenmek ülke dışında doğan herkes için son derece kullanışlıdır. Bu makaleler bu noktayı kanıtlıyor. Bu nedenle, anlayışınızı artırmak için olabildiğince çok okumak önemlidir.

Tasarruf etmek için paylaşın.

Birkaç farklı makaleyle ilgileniyorsunuz ve onları takip etmeye mecbur hissediyorsunuz. Ancak, bunları nasıl tekrar bulacağınızı bilmiyorsunuz. Merak etme; Yeni ilgi alanlarınızı nasıl bulacağınızı anladığınız sürece bu gerekli değildir. Wall Street Journal'ın makaleleri kaydetmek için bir işlevi var. Kaydedilen raporlar listenize eklemek için bir makalenin yanındaki simgeye dokunun. Farklı kategorilere sahip birçok dosya klasörü tarafından tanımlanması kolaydır. Paylaşım ve yedeklemeler tüm platformlarda ve sosyal medya platformlarında basittir.

Her uygulamaya özel bir video girişi dahildir.

Bir gazete uygulaması okumak, makalelerin nasıl gösterildiği farkı nedeniyle düzenli bir gazete okumaktan farklıdır. Bir makalenin altına yerleştirilmek yerine, üstte görüntülenen makalelerin tam video klipleri. Bu, insanların kendilerinden önceki bilgileri hızlı bir şekilde anlamalarını sağlar. Wall Street Journal tarafından düzenlenen profesyonel videolar, gelecekteki makalelerin netlik sağladığı etkiyi oluşturmak için kullanılır. Tüm bu videolar ekip tarafından oluşturuldu ve makaleleri okumadan önce fikir almanın etkili bir yolunu sunuyorlar. Hangi konulardan hoşlandığınızı ve sevmediğinizi bildiğinizde gazeteleri okumak kolaydır. Bunun nedeni, ikisi arasındaki farkı kolayca söyleyebilmenizdir. İnsanlar her gün düzenli olarak gazeteler okuyor. Günlük bir gazete alışkanlığı oluşturmak, Wall Street Journal Mod'u indirmeyi ve kişinin gazeteleri nasıl okuduğunu ayarlamayı içerir. Bu, kağıtları okurken ek bilgi ve alanlara erişim sağlayacaktır.

Benzersiz okuma deneyimleri özel arayüzler aracılığıyla elde edilir.

Canlı ve rafine arayüz tasarımı ile Wall Street Journal oldukça popüler bir mobil uygulamadır. Kullanıcıların modern ve klasik unsurları bire dahil ederek okuma deneyimlerini geliştirmelerini sağlar. Ayrıca, uygulama ekonomik haberlere ve ünlü etkisine odaklanmaktadır. Kullanıcılar, günün tüm değişikliklerinin ana sayfadaki ve ünlülerden gelen değişikliklere erişebilir. Ayrıca, bu uygulama, dünyada değişiklikler ve fark etmeleri için diğer birçok faktör göstererek kullanıcılara sürprizler sağlar.

En sevdiğiniz makaleleri daha sonra bir dergiye kaydedin.

Günlük ve saatlik güncellemeler bu uygulamayı bilgi için değerli bir kaynak haline getirir. Kullanıcılar, her gün ve saatlik olarak ferahlatıcı içerikle çok çeşitli konuları keşfedebilirler. Bu uygulama, kullanıcıların belirli sorunlara odaklanmasını ve okumaları gereken makalelere getirmesini kolaylaştırır. Her makale yer imlerine eklemek ve tekrar tekrar okumak için yararlı olabilir. Bu parçaların yaratıcılığı ve odağı kullanıcılara sürekli bir ilham kaynağı sağlar. Bu makaleleri incelemek, insanların yeni çalışma alanlarını keşfetmelerine ve hatta borsa savaşından aldıkları eğitimi yenilemelerine yardımcı olabilir.

Gazeteci olarak ek gelir elde edilebilir.

Haberler ve özel yetenekler toplayabilen herkes yeteneklidir. Wall Street Journal'daki gazetecileri gerçekleştirin.

Değerlendirme ve Yorum

4.4
38585 Toplam
5 20128
4 9925
3 2701
2 1617
1 4214

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)

Geliştiriciden daha fazla uygulama