Ev  »  Oyunlar  »  Gündelik  »  Tuscany Hotel Mod APK
Tuscany Hotel Mod APK icon

Tuscany Hotel v0.6.3 Mod APK [Sınırsız para]

v0.6.3

2023-06-30

Tuscany Hotel is a Gündelik app published by A New Game Studio

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Tuscany Hotel Mod bilgisi

Tuscany Hotel v0.6.3 modu, benzersiz bir oyun deneyimi sunan heyecan verici bir oyundur.
Oyunun son güncellemesi olan Tuscany Hotel v0.6.3 modu, oyunu oynamayı daha da ilgi çekici hale getiren yeni özellikler ekledi.< br/>Oyuncuların artık altın para almak için yıldız kazanması gerekmiyor
artık oyunu istedikleri gibi değiştirebilir ve istedikleri kadar altın para kazanabilirler.
Bu, oyunu daha esnek ve daha az yapar kısıtlayıcı, oyuncuların oyundan sonuna kadar zevk almasına izin veriyor.
İster sıradan bir oyuncu olun ister deneyimli bir kıdemli olun, Tuscany Hotel v0.6.3 modu kesinlikle denemeye değer.

Hakkında Daha Fazla Bilgi Tuscany Hotel Mod

İsim

Tuscany Hotel

Paket Adı

com.anewgamestudio.toscana.map4

Kategori

Gündelik >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para]

Sürüm

0.6.3

Boyut

88.17 MB

Android gerektirir

4.2 and up

Son Güncelleme

2023-06-30

Oran

4.2

Tuscany Hotel detay

Kendi rustik tuscan konuk evine hoş geldin ve en iyi gündelik ve bulmaca oyununu oyna! Kendi patlama maceranızı ve hikayenizi yaratın ve tasarlayın, dünyanın dört bir yanından gelen farklı konukları, muhteşem bir bahçeye ve görkemli bir konak gibi görünen harika bir eve sahip olan büyüleyici İtalyan villamızla karşılayın; Dünyada ücretsiz 3 ve gündelik oyunlar.

Kendinizi Laura dünyasına bırakın, muhteşem bir bahçeye sahip güzel bir konak ve güzel bir ev yaşayan genç bir gezgin, muhteşem bir bahçeye sahip olan İtalyan büyükannesini ziyaret etmeye gider. büyük bir konak gibi görünüyor. Ancak bir şok onu bekliyor; Otel dağılıyor ve açgözlü bir büyük şehir geliştiricisi oteli uygun fiyata almak istiyor. En iyi seçimleri oynayarak komik bulmacayı çözmek için ona yardım et. Hikayenin tadını çıkarın ve en iyi yapbozlardan birini oyna, 3 ve gündelik oyunlarını ücretsiz oyna.

Oteli eski ihtişamına götürmek ve eski konukevini ailede tutmak için daha fazla misafir çekmek için en iyi seçimleri yapmak Laura'ya kalmış. Bu maç 3 hikaye ile en şaşırtıcı patlama maceranın sadece başlangıcıdır.

Büyük bir konak gibi görünen hoş bir bahçe ve büyüleyici bir ev ile hayaller oluşturmak ve tasarlamak için yerel sakinler ve gezginlerle ilişki kurar ve tanışırken kendi patlama maceranızı ve hikayenizi izleyin, ancak ücretsiz en iyi bulmaca oyunlarıyla ev makyajına ihtiyacı var , dünyada ücretsiz 3 ve gündelik oyunları maç.

En iyi bulmacanın oyun özellikleri, 3 ve gündelik oyunların eşleşmesi
- Hiç bitmeyen, bağımlılık yapıcı bir oyun bulmaca oyunları ve gündelik oyunlar: oyun, takas ve maç. Güçlü taraklar oluşturun ve köy otelinizde, bahçenizde ve evinizde iyileştirmeler yapmak için bulmacayı çözün.

- Sürükleyici bir patlama macerası ve 3 hikaye eşleştirin: Arkadaşınız köyün sakinleri olun ve mütevazi köy yatak ve kahvaltınızı Toskana'daki en iyi otele dönüştürmek ve en iyi gündelik ve bulmaca oyunlarını oynamak için yardımlarını kullanın.

- Toskana bölgesindeki aile otelinizi açgözlü geliştiricilerden kurtarın ve en iyi seçimleri yapın. Sadece en iyi bulmaca oyunlarını ücretsiz oynamanız, 3'lü ve gündelik oyunları ücretsiz oynamanız gerekiyor.

- Laura'nın büyükannesinin oteli yönetmesine ve daha fazla misafir çekmesine ve en iyi seçimleri yapmasına ve en iyi bulmaca oyunlarını ve gündelik oyunları oynamasına yardımcı olun.

Puzzle oyunu ve gündelik oyun nasıl oynanır:
1. Her bulmacayı eşleştir ve çöz.
2. Yıldız kazanın ⭐⭐⭐
3. stars️‍ otelde yıldızları kullanın.
4. Tekrar oynayın ve maceranızı ve hikayenizi oluşturun

Her zaman Toskana güneşinin altında güzel bir bahçede, büyük bir konak gibi görünen harika bir evde yaşamak ister miydiniz? Bu tasarım hayallerini yaşama zamanı! En iyi bulmaca oyunları ve gündelik oyunları oyna.

Muhteşem bir bahçeye ve görkemli bir eve benzeyen muhteşem bir ev ile hayaller yaratabileceğiniz ve tasarlayabileceğiniz en iyi bulmaca oyunlarını ve gündelik oyunları oynayın, ancak en iyi yapboz oyunları sayesinde ev makyajına ihtiyacınız var, 3. ve dünyada ücretsiz gündelik oyunlar.

Bu güzel maceranın tadını çıkarın ve tüm şaşırtıcı rahat bulmacaları çözün.

Değerlendirme ve Yorum

4.2
1 Toplam
5 0
4 1
3 0
2 0
1 0

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.4 MB)