Ev  »  Uygulamalar  »  Music & Audio  »  VRadio - Online Radio App Mod APK
VRadio - Online Radio App Mod APK icon

VRadio - Online Radio App v2.5.5 Mod APK [Kilitli][Ödül]

v2.5.5

2023-11-19

VRadio - Online Radio App is a Music & Audio app published by Voulimiotis Ioannis

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

VRadio - Online Radio App Mod bilgisi

Premium Kilidi Açılmış

Hakkında Daha Fazla Bilgi VRadio - Online Radio App Mod

İsim

VRadio - Online Radio App

Paket Adı

com.ilv.vradio

Kategori

Music & Audio >

MOD Özellikleri

[Kilitli][Ödül]

Sürüm

2.5.5

Boyut

15.16 MB

Android gerektirir

4.1 and up

Son Güncelleme

2023-11-19

Oran

4.6

Bu makaleyi inceleyin

Vradio Mod sayesinde dünyadaki radyo istasyonlarına erişin.

Dünya çapında Vradio tarafından düzenlenen 700'den fazla radyo istasyonu bulunmaktadır. Belirli bir düzenleme yapılmazsa, bu istasyonlar müdahale olmadan ana uygulama ekranında rastgele görünecektir. Bu kanalın yayınlandığı konuma yönelik herhangi bir kanalı tıklamanız yeterlidir. En sevdiğiniz şovları bulun ve sanal radyo kullanarak izleyin. İşiniz bittiğinde bu yöntemi kullanarak radyoya geçin. Daha sonra yapmanız gereken tek şey size çekici görünen bir radyo kanalı seçmek. Farklı kitlelere odaklanan birçok farklı medya türü vardır. Ayrıca, mobil cihazlar basit görevleri herkes için erişilebilir hale getirir. Vradio, yaş kısıtlaması olmayan her yaştan birçok insan tarafından kullanılır. Vradio kullanımı için yaş sınırları veya düzenlemeleri yoktur.

Birden fazla ülkeyi kapsayan yayın ağları

Diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında, Vradio erişilebilir doğası sayesinde en kapsamlı radyo kapsamını sunar. Ayrıca, dinleyicilerin denizaşırı TV istasyonlarına girmesine izin verir. Farklı ülkelerin farklı sayıda radyo kanalı vardır; Ancak, başka bir ülkeye taşınmak bunu etkilemez. Bunun yerine, insanlar bir haritada bir ülke seçerek radyo dinlemek istedikleri ülkeyi seçebilirler. Şu anda ekranda o ülkeden en popüler radyo istasyonları var. Bu mesajı alan biri ülkenin coğrafi konumundan çok uzaksa, radyo istasyonuna olan bağlantı muhtemelen kaybolacaktır. Bununla birlikte, bu mesajı alan kişiler sabırlı kalmalı ve tekrar denemelidir - bazı radyo istasyonlarına hala erişilebilir olabilir.

Öğeleri kategorize ederken, yalnızca en iyi kategorileri saklayın.

En sevdiğiniz radyo istasyonunuzu ararken arayabileceğiniz binden fazla kanal var. Ancak, favori kanalı favoriler listesine ekleyebilir ve bu sıkıcı aramaları atlayabilirsiniz. Ayrıca, favoriler listesinin ek bir işlevi vardır. Vradios'un kayıt özelliğini kullanarak, durmaya karar verene kadar özellikli içeriği tekrar tekrar kaydedin. Bu içeriğin tekrarlanan kayıtları, uygulamayı kapattıktan sonra bile kanalda kalacaktır. Fazlalıktan kaçınmak için mevcut kaynak seviyenizi izlemek önemlidir. Ekstra dişliyi kaldıracağız ve radyo sessizliği dikkat gerektirdiğinde ayarlayacağız.

Bir gösteri duyurusu için radyoyu açmak için bir hatırlatma.

Yalnızca belirli bir zaman diliminde yayın yapan şovlar ve zaman dilimleri vardır. İş ve okul hokkabazlığı genellikle programı hatırlamak için çok meşgul olmak anlamına gelir. Bundan kolayca kaçınmak, istenen zaman aralığı için bir alarm hatırlatıcısı ayarlamaktır. Kanalı belirlenen zamanda kullanmaya başladığınızda uyarılacaksınız. Ek ayarlar mümkündür; Bu, herhangi bir kategori ve program için geçerlidir. Erişilmeye hazır farklı medya arasında kategorilere sahip olmak, programın hızlı ve unutulmaz olmasına yardımcı olur. Hazırlanan depolama, şovun zamanında tadını çıkarmaya yardımcı olur. Tüm yaşamları boyunca radyo şovlarından hoşlanan insanlar genellikle ortam için bir tutku geliştirir. Bu yüzden birçok kişi, radyo şovlarını yeni bir şekilde hayata geçiren bir yazılım olan Vradio'yu yaratıyor. Vradio Mod ile, daha fazla keyfini çıkarmak için en sevdiğiniz kanalların - yerli ve uluslararası - aralığını değiştirebilirsiniz. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.6
2026 Toplam
5 1752
4 157
3 44
2 29
1 44

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(13.3 MB)

Geliştiriciden daha fazla uygulama