Ev  »  Oyunlar  »  Macera  »  Valiant Hearts : The Great War Mod APK
Valiant Hearts : The Great War Mod APK icon

Valiant Hearts : The Great War v1.0.4 Mod APK [Ücretsiz ödedi]

v1.0.4

2023-02-04

Valiant Hearts : The Great War is a Macera app published by Ubisoft Entertainment

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Valiant Hearts : The Great War Mod bilgisi

Bu sürüm sadece İngilizce ve Çince oyunun ücretli sürümüdür, lütfen eski sürümünü indirin.

Hakkında Daha Fazla Bilgi Valiant Hearts : The Great War Mod

İsim

Valiant Hearts : The Great War

Paket Adı

com.ubisoft.adventure.valiant_hearts_ggtv

Kategori

Macera >

MOD Özellikleri

[Ücretsiz ödedi]

Sürüm

1.0.4

Boyut

845.46 MB

Android gerektirir

4.0 and up

Son Güncelleme

2023-02-04

Oran

3

Bu makaleyi inceleyin

Ünlü oyunun Android versiyonu gerçek bir hikayeye dayanıyor.

2014 yılında Game Valiant Hearts: Büyük Savaş, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One gibi diğer platformlar için yayınlandı. Aynı yıl PC'de de ortaya çıktı. Yeni bir sanatsal grafik tarzı ve dokunaklı bir hikaye ile bu oyun hızla birçok hayran kazandı. Daha sonra Android'de piyasaya sürüldükten sonra oyun festivallerinde birçok ödül kazandı. Valiant Hearts: Büyük Savaş'ın başarısı, özel bir geliştirme ekibinden geliyor, ancak I. Dünya Savaşı aşamalarından gerçek hikayelere dayanan benzersiz hikaye ile de yankılanıyor. Oyunun yaratıcıları, askerler ve tarihi figürler tarafından yazılan mektupları savaştaki insanlar hakkında dokunaklı bir hikayeye dahil etti. Sadece savaş sırasında silahlarla savaşmakla kalmadılar, aynı zamanda ruhlarını savaşın yıkılmasından korumak için farklı bir savaş - gerçekliğe karşı - da yürüttüler.

Oyun macera ve bulmaca öğelerini birleştiriyor.

Büyük Savaş, düşmanlarla savaşmak için ateşli silah kullanmanız gerekmeyen tek Dünya Savaşı oyunudur. Bunun yerine, maceraya ve bulmacalara odaklanır. Sorunları çözerek ve önemli eşyaları toplayarak Fransa'dan Almanya'ya seyahat etmeniz gerekiyor. Bunu yapmak, bombardıman araçları gibi engelleri aşmanızı sağlar. Bir barikat yolunuza giderse, bir el bombası ile kaldırabilirsiniz. Hiç o kadar zor olan bir bulmacaya rastlamadım ki bitiremiyorum. Benim için birkaç deneme bile yeterli. Bence çok fazla duygusal travmaya sahip oyuncuları hayal kırıklığına uğratırsa zor bir bulmaca yaşlanacaktı. Bu yüzden Valiant Hearts The Great War'ın planı sinir bozucu oyuncularda çok etkilidir.

Oyun, karakterlerin bakış açılarıyla dokunaklı bir hikayeyi araştırıyor.

Oyunun hikayesi, Avusturya-Macaristan İmparatorluğu ile Crown Prens'in suikastından sonra 1914'te Sırbistan'a savaş ilan etti. O andan itibaren, doğrusal olmayan hikayelerle birden fazla bölümü sorunsuz bir şekilde örüyor. Her biri büyük hikayeyi takip eden farklı bir bakış açısına sahiptir. Karl, Fransız bir kadın olan Marie, ülkesi tarafından bir düşman atandıktan sonra Fransa'da. Ülke dışında doğan bir Fransız vatandaş çocuğu olan Peder Victor'a giderlerdi. Karl, Fransa'dan kovulduğunda sadece 18 yaşındaydı. Buna karşılık Alman ordusuna katılmak zorunda kaldı. Emile, Sınır Savaşı sırasında Karl ile yeniden bir araya geliyor. Etkinlik, ikinci karşılaşmalarını, birbirlerinin karısına kayınpeder olarak ilk karşılaştıkları için işaretledi. Emile, Karls annesi Marie ile evli. Emile'nin kayınpederi Emil olarak adlandırılır; Karls karısının babası. Fransız ordusuna katıldıktan sonra Freddie, karısının ölümünden intikam almak amacıyla von Dorf'un peşinden gidiyor. Almanlarla kaçarken Karl, Emile'yi yaraladı. Müttefiklerin saldırısından moloz tarafından hayata geçirilen bir Alman köpek olan Walt, Emile ile tanıştı ve onunla birlikte Freddie'yi kabul etti. Ayrıca Walt, Almanlarla kaçtıklarında Karl ve Emile ile tanıştı. Askeri bir hemşire olan Anna, ikisiyle görüşmeye devam ediyor. Ayrıca, babasını onun için silah araştırmaya ve üretmeye zorlamak için ele geçiren von Dorf'a gözetme yapıyor.

Hikayedeki her karakter için bir biyografi gereklidir.

II. Dünya Savaşı'ndan önce Karl adında bir Alman adam Fransa'da yaşadı ve çalıştı. Marie adında bir karısı ve Victor adında bir oğlu var. Oyunda Karl en çok kahraman olarak öne çıkıyor; Ana amacı ailesiyle yeniden bir araya gelmektir. Emile, Karl'ın kayınpederiydi; Karl'ın babasıyla evlendi. Savaş sırasında Emile her zaman Karl'ı aradı, böylece kayınpederine yardım etmek için eve gelmesini isteyebildi. Amerikalı bir gönüllü, bombalama sırasında Alman ordusu tarafından öldürülen karısı için intikam yapmak için Fransız ordusuna katılıyor. Anna, askeri hemşirelik hizmetini von Dorf tarafından yakalanan babasını kurtarmak için onun için silah yaratmak için kullanmak istiyor. Video oyununda Walt, oyunun karakterlerine kişisel asistan olarak hizmet veren bir Alman köpek. Kimse geçmişini bilmiyor; Ancak, Walt'u özel görevler için kullanabilirsiniz.

Cesur kalplerin sanatsal tarzı güzel ve çekici.

Bir oyunun başarısı büyük ölçüde kullanılan görüntüye bağlıdır. Karikatür benzeri iki boyutlu sanat eserleri ve fırça darbeleri nedeniyle, cesur kalpler: Büyük Savaş, oyuncularında bir dizi duygu uyandırdı. Görüntülerdeki ince hareketler empati duygularını kışkırttı. Oyun, karakterlerin barışçıl düşüncelerini savaş alanı sahnesiyle akıllıca birleştiriyor, böylece oyunun mesajını şiddetli dürüstlüğü ile anlamaya geliyorsunuz.

Müzisyenler müziğin kalplerini derinden etkilediğini hissediyorlar.

Oyun boyunca duyduğunuz müzik, anlamlı bir müzik geçmişi olan kahraman müzisyenlerden geliyor. Oyunu oynayan herkes oyunun bu yönünü kesinlikle takdir edecektir. Her bölüm boyunca benzersiz anlar sunarak, oyun izleyicilerine güçlü bir bağ kurar. Oyunu kulaklık kullanarak oynamak deneyimi geliştirir.

Mod'un bir özelliği var.

Kilitledikten sonra tüm ücretli ve genişletilmiş içeriğe ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Her güncellemede yeni bir mod geliyor.

Kilidi açılmış ———

Değerlendirme ve Yorum

3
3632 Toplam
5 3024
4 220
3 52
2 50
1 286

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.9 MB)