Ev  »  Uygulamalar  »  Araçlar  »  VideoVault (Hide Videos) Mod APK
VideoVault (Hide Videos) Mod APK icon

VideoVault (Hide Videos) v5.4.5 Mod APK [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma]

v5.4.5

2023-02-05

VideoVault (Hide Videos) is a Araçlar app published by Pacific Software Solutions Inc

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

VideoVault (Hide Videos) Mod bilgisi

ücretsiz Ücretli

Hakkında Daha Fazla Bilgi VideoVault (Hide Videos) Mod

İsim

VideoVault (Hide Videos)

Paket Adı

PSS.VideoVault

Kategori

Araçlar >

MOD Özellikleri

[Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma]

Sürüm

5.4.5

Boyut

0.27 MB

Android gerektirir

4.0.3 and up

Son Güncelleme

2023-02-05

Oran

4

VideoVault (Hide Videos) detay

Android 6.0 Marshmallowlu ile, şifrenizi hemen uygulama çöker girdikten sonra bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu yaşarsanız, sadece telefon ayarlarına gidin uygulamalar bulmak ve daha sonra PSS.VideoVault bulmak ve "depolama" izni seçilirse o zaman kontrol ediniz. Bu kuvveti yakın sorunu çözmek olacağını etkinleştirin.

Güncelleme: Dış sd kart desteği Lollipop. Eğer 5.0 cihazlar android varsa, VideoVault başlarken sizin sd kart yazmak için büyük izne istemi olacaktır. Tarayıcı ekranında, menüsünü (sağ üst köşesinde üç nokta), ardından "Göster SD Kart" seçim tıklayın (cihazınız farklı bir şey olabilir). Sonra sol üst köşesinde, sonra "SD Kart" ı seçin, üç satır tıklayın (cihazınız farklı bir şey olabilir). Ardından "SD Kart SEÇ" ekranın alt tıklayınız. Bunu nasıl kullanılacağı ile ilgili sorularınız varsa, bize ([email protected]) başvurun

==========

VideoVault şifre korumalı duvarın arkasında saklayarak güvenli Android videoları tutar. Iş VideoVault ile meraklı gözleri video galeri göz olamaz. Daha da iyisi, onlar ne var videoları bilemezsiniz. Bunları ortaya çıkarmak için seçene kadar VideoVault kamu görünümünden bu videoları gizler.

Gizlilik ve Sağduyu

Bu hayatın bir gerçeği var. Bazen Birisi telefonunuza ile karıştırmasını olduğunu habersiz konum. Masanızda Android telefon bırakabilirim ve birisi sizin bilginiz olmadan videolarınızı kontrol etmek karar verebilir. Hepimiz Android cihazlarda duyarlı malzemeyi taşımak ve kaydettiğiniz videoları bir istisna vardır.

VideoVault girin. Uygulama başlatıldığında, VideoVault bir parola ayarlamanız size soracaktır. Bunu yaptıktan sonra, bu uygulama ile tüm video koleksiyonu göz atın. Eğer VideoVault ile korumak istediğiniz videoları seçin. Bunu uzun basarak bir video seçin. O video özel sekmesinde belirecektir. Geri genel video galerisine, seçilen video kayboldu. Hatta videoyu bilmeyecek galeri etrafında snooping herkes orada. VideoVault parola korumalı her açılışında, bu nedenle onlar da, uygulaması aracılığıyla snoop olamaz.

Seçenekler bol

VideoVault araçları tam bir set ile birlikte gelir. , Başlangıç ​​modunu değiştirin videoların sırasını kurmak ve açılışında şifre giriş geçiş. Tek dokunuşla kamu görünümüne tüm özel videoları Restore ve tüm küçük resimleri yeniden. Uygulama içinde, her zaman arayabilir, özel ve kamu videoları yanı sıra unhide hem görmek ve tek videoları silebilirsiniz. Bir SSS ve çevrimiçi destek içerir geliştiricinin web sitesine doğrudan bir bağlantı vardır. VideoVault size Android cihaz etrafında gözetleme gelen meraklı casusları durdurmaya yardımcı olur.

Bu kategoride en iyisidir. Temel özellikleri şunlardır:

- Basit gizlemek / videonun üzerinde uzun tutun tarafından bir defada bir videoyu göstermek.
- Videoları gizlemek için Çoklu seçim / unhide grup
- Videoları grubu silmek-Multi seçin
- Basitçe tarafından genel ve özel iki tarafında oynatma videoları küçük resme tıklayın.
- Düzenli galeri olarak app gizlemeye Kamu modunda içine Set uygulaması, hiçbir özel videolar gösteriliyor. Ve şifre menüsünde tıklama kadar sorulur -> "Değiştir Modu" tüm özelliklerini etkinleştirmek için şifre girmek için.

Bunların hepsini yapabilir Market üzerinde başka hiçbir uygulama yoktur.

Daha fazla ipucu ve püf noktaları bulmak için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

* Wmv videoları, bunları gizlemek sonra, size telefonlarının bazı modelleri onlara oynatamıyor için, on-lin SSS (menü-> Yardım-> Faqs) çözümleri kontrol ediniz.


Bu uygulamayı isterseniz, bize Market olumlu bir geribildirim etmeyiniz.

Fotoğraf, ödeme Photovault gizlemek ister. Ve metin mesajları, (daha sonra Android 2.0 veya üzeri için) veya SmsDroid (Android sistemi daha önce 2.0) ödeme SmsVault gizlemek için.

NOT****
- Yükseltme sonrasında videoları kaybederseniz, özel dosya aracı eksik kurtarma çalıştırın
- Eğer sorularınız varsa bize ulaşın. Biz pazar değerlendirmeleri ile soruna yanıt veremez.
****

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize bildirin!

Değerlendirme ve Yorum

4
1920 Toplam
5 1351
4 359
3 84
2 37
1 89

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(13.3 MB)