Ev > Weather > The Weather Channel Mod APK
3.9

The Weather Channel Mod APK 10.61.0 [Kilitli][Ödül]

Geliştirici:The Weather Channel

Kategori:Widget Doesn't Update Automatically After Turning Phone Off On Galaxy S3. Widget Doesn't Work With Galaxy S Iii Disappointed. I Also Now Constantly Loose My saved Locations. Good But radar Doesn't Work And Sometime Crashes But

102 İndirilenler  |  41 oran

Happymod

3.9

Tüm İçeriği Görüntüle
Mod Bilgisi
Premium Kilidi Açılmış
Açıklama
Weather Channel ile canlı tahmin güncellemeleri parmağının ucunda. Yerel hava durumu tahmini haberlerini doğrudan telefonuna veya tabletine al. Canlı radar haritaları ve sert hava koşulları raporlarıyla hazırlıklı ol.

Aşırı hava durumu uyarıları ve tahmin bilgileri nerede olursan ol seninle! Günlük yerel hava durumu haberlerini ve aşırı hava durumu uyarılarını alarak güven içinde yaşayabilirsin. Weather Channel 15 güne kadar önceden planlama yapmaya yardımcı olan doğru raporlar sağlar.

Canlı güncellemelerle fırtınayı bertaraf edin! Weather Channel'ın en önemli 5 özelliği:

İstediğiniz hava durumu! Anlık öngörüler, hava durumu grafikleri ve çok daha fazlasını edinin!
Abone olabileceğiniz canlı uyarılar - Anlık bildirimlere basın ve canlı hava durumu güncellemelerini alın!
Çok izlenen koşullar - Münferit koşulları yakından takip edin, önümüzdeki saatlerde ve günlerde nasıl değişeceklerini görün
Gök gürültüsünden şiddetli fırtınalara kadar kötü hava uyarıları. Aşırı hava durumu ne olursa olsun güvende olacağınızdan emin olun!
Rüzgar hızı raporları, şiddetli fırtınalar ve tahmin radar güncellemeleri nerede olursanız olun ihtiyacınız olan hava durumu bilgilerini size ulaştırır!

Uyarılardan haberdar olun ve dış mekan aktivitelerini güven içinde planlayın.
• Yeni gezinme çubuğumuzla hava durumu güncellemelerine daha hızlı ulaşın! Veya eski gezinme şeklini tercih ediyorsanız daha fazla içerik için aşağıya kaydırın.
• Yağmura yakalanma! Şiddetli hava durumu uyarılarımız tüm fırtınaları bertaraf etmenizi sağlayacak. Gün, yağmur, güneş hatta gök gürültüsü, ne getirirse getirsin ona hazırlıklı olmak için günlük hava durumu tahminini kontrol edin!
• Günlük sıcaklık ve rüzgar hızı güncellemeleri, kışlık ceketinizi mi yoksa şemsiyenizi mi almanız gerektiğini size söyleyecek!
• Gün batımı, soğuk ve grip raporları ve en son tahmin radar güncellemeleri sayesinde fırtınaya yakalanmayın.

• Koşu İndeksi ile akılcı koşular! Sıcaklıkları analiz ederek koşu için en iyi koşulları bulun ve rüzgar hızı güncellemelerini inceleyerek mükemmel rotayı planlayın!
• Alerji endişeniz mi var? Yüksek risk alerji uyarılarını ve onlarla mücadele etmenize yardımcı olacak tıbbi tavsiyeleri alın.


En son hava durumu haberlerini öğrenin.
• Aşırı hava durumu olaylarında güvende kalın. Orman yangınları, gök gürültüsü, şiddetli fırtınalar, size canlı radar uyarıları ve uzmanlardan güvenlik tavsiyeleri göndereceğiz.

İhtiyacınız olan tüm yerel hava durumu ve sıcaklık bilgilerine ulaşın.
• İhtiyacınız olan tüm hava durumu verilerine tek bir yerden ulaşın: akıllı ana ekranınız! 

• Tahminleri görün ve aylık üyelik sayesinde reklamlarla rahatsız edilmeden gününüzü planlayın.

Uyarılara dikkat edin ve plan yapmak için ihtiyacınız olan tüm tahmin radar güncellemelerini alın. Rüzgar hızı, gök gürültüsü ve canlı haritalar hakkındaki canlı haberler gününüzü en iyi şekilde geçirmenizi sağlayacaktır.

Büyük küçük tüm hava durumu uyarılarının akıllı telefonunuza ya da tabletinize doğrudan iletilmesi için Weather Channel'ı bugün yükleyin. Weather Channel ile şiddetli fırtınaları göğüslemek ya da kara kışı tamamen hazırlıklı olarak karşılamak , bundan daha kolay olamazdı!

-----

Gizlilik ve Geri Bildirim
• Gizlilik Politikamıza buradan göz atabilirsiniz: https://weather.com/tr-TR/twc/privacy-policy 

• Kullanma Koşullarımıza buradan göz atabilirsiniz :http://www.weather.com/common/home/legal.html


Doğanın gücü olun. The Weather Channel uygulamasını şimdi güncelleyin.
Yenilikler
  • • Hava Haritaları: Haritaları tamamen yeniden tasarla. Fırtınaların konumunu nasıl etkileyeceğini açıkça görebilmen için artık sokak haritaları da dahil. Ayrıca, en yeni gelecek tahmini animasyonlarımızla 6 SAATLİK gelecek tahminlerini görebilirsin.

    Her zamanki gibi, geri bildirimin için minnettarız. Herhangi bir önerin ya da sorun varsa lütfen feedback.weather.com adresinden bizimle iletişime geç. Uygulamamızı sevdiysen lütfen Google Play Store üzerinden bize oy vererek bizi bilgilendir.

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Yorumlar ve Talep

Kullanıcı Yorumları

Şimdiki versiyonu

3.9

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

Mod Oyunları Daha
Mod Uygulamaları Daha

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

indir(7.2 MB)