Ev  »  Uygulamalar  »  Verimlilik  »  WiFi Map®: Find Internet, VPN Mod APK
WiFi Map®: Find Internet, VPN Mod APK icon

WiFi Map®: Find Internet, VPN v7.0 Mod APK [Kilitli]

v7.0

2023-02-04

WiFi Map®: Find Internet, VPN is a Verimlilik app published by Wifi Map Llc

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

WiFi Map®: Find Internet, VPN Mod bilgisi

kilitsiz

Hakkında Daha Fazla Bilgi WiFi Map®: Find Internet, VPN Mod

İsim

WiFi Map®: Find Internet, VPN

Paket Adı

io.wifimap.wifimap

Kategori

Verimlilik >

MOD Özellikleri

[Kilitli]

Sürüm

7.0

Boyut

32.88 MB

Android gerektirir

4.4 and up

Son Güncelleme

2023-02-04

Oran

4.5

Bu makaleyi inceleyin

WiFi haritası trip kutusu APK ücretsizdir.

İnternet erişimi, çok çeşitli uygulamalara ve web sitelerine erişmeyi mümkün kılar. Bunun nedeni, İnternet'in bizi iş, okul, iş ve ev gibi birçok farklı hizmete bağlamasıdır. Büyük işletmeler, okullar ve hatta insanlar internet olmadan çalışamazdı. Bunun nedeni, WiFi haritası trip kutusu ile kullanmanın ne kadar kolay olduğu! Bu yazılım, dünyanın dört bir yanındaki ücretsiz kamu WiFi sıcak noktalarının büyük bir veritabanına erişmenizi sağlar. Dünyanın dört bir yanındaki 4,2 milyardan fazla insan bu uygulamayı dünyanın en büyük WiFi topluluğuna bağlanmak için kullanabilir. İnsanlar yıllar içinde oluşturulan ücretsiz ağlar listesini paylaşabilir ve nerede olurlarsa olsunlar ücretsiz olarak erişebilir. Herkes başkalarına bağlanmak için WiFi bağlantılarını paylaşabilir. Bu, nerede olursanız olun ücretsiz WiFi ile yerler bulan bir ağ uygulamasıdır. Bu, nerede olursanız olun bağlı kalmanızı sağlar!

Seyahat ederken ücretsiz internet erişimi alın.

Her zaman bağlanırsanız, bugün internet ile yapabileceğiniz birçok şey vardır. Cihazınız ve internet üzerinden erişebileceğiniz birçok web sitesi ve uygulama vardır. Bugün internet sayesinde sınırsız muazzam bir miktar elde edebilirsiniz. Hareket halindeyken ücretsiz internete sahip olmak için wifi harita trip kutusunu indirebilirsiniz. Müzik yayınlamanıza, film izlemenize, insanlarla sohbet etmenizi ve daha fazlasını sağlar. Bu uygulama, kullanıcılara dünya çapında 150 milyondan fazla internet erişim noktası sağlar. Bu dünyadaki birçok insan tarafından yapıldı; Sadece nerede olurlarsa olsunlar bağlı kalmak istediler. Reklam Uygulama, ücretsiz Wi-Fi sıcak noktaları ile çevredeki bir harita sağlar. Bu hotspot'un şifresi uygulama içi haritada görüntülenerek bulmayı kolaylaştırır. Bu WiFi'yi bulmak için herhangi bir veri kullanmanıza gerek yok - sadece uygulamayı indirin ve aramaya başlayın! Etrafınıza WiFi sıcak noktaları eklemek, gezginlere, çalışanlara ve diğer herkese yardımcı olmanıza olanak tanır.

Tripbox WiFi haritası belirli yerleri vurgular.

WiFi haritası trip kutusu sayesinde, dünyadaki bağlantının önemi sayesinde birçok kişi bağlantılıdır. Şu anda internete olan bağlılığımız sayesinde çok şey yapabiliriz. İşlerimizi evlerimizden öğrenebilir, iletişim kurabilir ve hatta yönetebiliriz. Her zaman açık bir internet bağlantısına sahip olmak isteğe bağlı değildir-bu gereklidir. Verileri kullanmak için çok para gereklidir. Aslında, WiFi Map Tripbox adlı bir uygulama dünya çapında ücretsiz WiFi sunan yerler bulmanıza yardımcı olabilir! Bu uygulama dünya çapında 150 milyondan fazla WiFi sıcak noktasından oluşan bir veritabanına erişim sunuyor. Kullanıcıları tarafından eklenen yerlerin yanı sıra herkesin ücretsiz kullanabileceği yerler içerir. Bağlı kalacak bir yer bulabileceğiniz her yerde ücretsiz wifi sıcak noktaları vardır. Bunlar arasında restoranlar, marketler ve hatta halka açık parklar bulunmaktadır. Bir uygulama indirerek bu WiFi noktalarına kolayca erişebilirsiniz. Reklam Uygulama WiFi Harita Tripbox, dünya çapında 150 milyondan fazla ücretsiz WiFi sıcak noktasını görüntüler. Bu uygulama, güvenli bir kablosuz sinyale bağlanabilmeniz için yakınınızdaki tüm WiFi sıcak noktalarını bulmayı kolaylaştırır. Bu harita, koordinatların nerede bulunduğunu gösterir. Ayrıca parolalar gibi diğer temel bilgileri de görüntüler, böylece kolayca bağlanabilirsiniz. Gömülü simgeyi tıklayarak bu sitedeki haritayı bile görebilirsiniz. WiFi Map Tripbox uygulamasıyla, artık ücretsiz WiFi Hotspot hakkında şifreleri ve diğer ayrıntıları görebilirsiniz. Şu anda herhangi bir ücretsiz WiFi Hotspot'a çevrimdışı bir harita ile erişebilirsiniz. Ayrıca mevcut genel WiFi Hotspot'u arayabilir ve adını, konumunu, şifresini, ping'i, indirme hızını ve yükleme hızını görüntüleyebilirsiniz. WiFi için Trip kutusu haritası size sadece hızlı şeridi göstermekle kalmaz, aynı zamanda anahtar detaylar için ağınızı da tarar. Bu, yerel ağınızda hem indirme hem de yükleme hızlarını görüntülemenizi sağlayan bir hız testi içerir. Bir dahaki sefere bağlanmak istediğinizde, bu uygulama zorunludur.

Uygulamanın özellikleri resmi kayıtlarda listelenmiştir.

WiFi harita uygulaması, ücretsiz WiFi yayınlamak için en uygun ve modern platformlardan biridir. Uygulama sistemimiz sayesinde her yere erişebileceğiniz dünya çapında 150 milyondan fazla sıcak noktaya sahiptir. En son teknoloji WiFi Hotspot sistemi, hem uygulama geliştirme ekibini hem de küresel topluluğumuzu kullanarak önemli ölçüde arttı. Serbestçe erişilebilir olan bu sistem, kullanıcıların kimsenin sahip olmadığı bir şifreyle doğrudan bağlantı kurmasına izin verir; Ayrıca, kamu WiFi noktaları ve topluluk WiFi ağları için yüksek hızlı ve güvenli bir VPN'dir. Başka bir harika özellik, bu sistemin onları isteyen herkese şifre sağlamasıdır; Bu aynı zamanda herkesin dünya çapında milyonlarca insanla bağlantı kurmasını sağlar. Entegre VPN'imiz aracılığıyla özel internet erişimi elde edilir. Bu, bağlantınızı tamamen güvenli ve güvenli tutacak ve ayrıca İnternet'e güvenli ve rahat bir şekilde göz atmanıza izin verecektir. İnternette özel olarak arama yapmanızı sağlayacak özel harita hizmetimiz Vision'ı da görüntüleyebilirsiniz. Ve bununla birlikte, Wi-Fi haritamıza ve vizyonumuza sınırsız erişiminiz var. Bu uygulama, cihazınızın GPS konumuna ve mesajlaşma, aramalar, internet erişimi ve Wi-Fi dahil olmak üzere bilgisayarınızdaki tüm hizmetlere erişir. Her mesaj, kullanabileceğiniz sıcak nokta sayısını atlamak için de kullanılabilen bu uygulama aracılığıyla her zaman çevrimiçidir. Ayrıca, kullanıcıların dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir internet konumu bulmalarını sağlayan çevrimdışı bir harita sağlar. İnternet erişimi gerektiren bir hizmet kullanılıyorsa, internete bağlanmak son derece zordur. Bunun nedeni, uygulamamızın bağlanmayı kolay ve kesintisiz hale getirmesidir. Herkes telefonuna veya tabletlerine indirebilir ve daha sonra nerede olursa olsun WiFi'ye zahmetsizce bağlanabilir.

Uygulamanın açıklamasında özetlenen uygulamanın en önemli özellikleridir.

Deneyime katılım yoluyla uygulamanın topluluğunun bir anketini yapmak şiddetle tavsiye edilir. Bu, WiFi Map'ın harita platformu aracılığıyla topluluğun diğer üyeleriyle artan işbirliğine izin verir.

Değerlendirme ve Yorum

4.5
574723 Toplam
5 408166
4 63153
3 41235
2 15811
1 46358

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)

Geliştiriciden daha fazla uygulama