Ev  »  Oyunlar  »  Spor  »  Wrestling Revolution Mod APK  »  orijinal App
Wrestling Revolution icon

Wrestling Revolution APK

Mdickie

Bir mobil devrim başlatan orijinal 2D güreş oyunu!

İndirmek APK

Wrestling Revolution APK Bilgisi

İsim

Wrestling Revolution

Paket Adı

air.WRCareer

Kategori

Spor >

Sürüm

2.110.64

Boyut

35.51 MB

Android gerektirir

4.0 and up

Son Güncelleme

1602749586

mobil devrim başladı orijinal 2B güreş oyunu - şimdi MİLYON üzerinde 10 indirme kutluyor!

eğlenceli önce gelir nerede türün 16-bit doruk harks ve çok yönlü animasyon sistemi şey her an gerçekleşebilir anlamına gelir - işleyebilir aygıtı olarak halka gibi birçok güreşçiler ile! Kendi yıldızı oluşturun ve halka olarak kulislerinde de doğru hamle yapmak için bir girişim olarak, olasılıklarla dolu sonsuz kariyer yapmaya. YOU kuralları koyan oyuncu almak ve arena tasarım - ya da sadece kendi yaratılış "Sergisi" maçlarda buhar kapalı darbe! "Pro" dönüm üzerine, düzenleme ayrıcalıkları bile 9 Kadroları genelinde 350 karakter değişiklikleri kaydetmeden genişletmek.

DÜĞME KONTROLLERİ
Daha ayrıntılı talimatlar için öğretici ile oynamak ediniz.
A = Saldırı (düşük amacı olmayan bir yönü ile, yüksek nişan)
G = kepçe / Atış nesne
R = Çalıştır
P = / Bırak Pick up
T = Provokasyon / Pim
* R (Çalıştır) basın, bir el silah ateşe ve için P aynı anda bir sonraki yere düğmeleri (-Up Seçim). Bu meşale daha sonra aynı komutunu kullanarak daha büyük bir öğeye ateşe için kullanılabilir.

TOUCH KONTROLLERİ:
- Her yerde arenada TOUCH ona doğru yürümeye.
- KAYDIRMANIZ çalıştırmak veya hamle tetiklemek için.
- Vücutlarının bir kısmının saldırmak için rakibin TAP.
- PINCH kapmak ya da pick-up için.
- PART parmaklarınız, iğne alay veya bir eylemi iptal etmek için.
- Oyunu PAUSE için saat dokunun ve sonra ok EXIT için.

MENÜ KONTROLLERİ
- Içeriği sola veya sağa göz atmak için bir değer veya kutunun her iki tarafına dokunun.
- Karakterleri seçerken, onların istatistikleri gösterecektir kez kendi yuvası dokunmadan tekrar dokunarak bunlara erişmek için devam edecektir. Farklı bir liste seçmek için şirket logosu dokunun.
- Taşımak ve başka ile geçmek için bir karakter yuvasının üzerine parmağınızı basılı tutun. Kadroları geçmek için şirket logosu taşıyın.
- Takvim ekranında, içeriğini görüntülemek için herhangi bir tarih dokunun. , Onları eğitmek tüm liste görüntülemek için şirket logosu dokunun kuralların tam bir tanımını görmek için maç başlığını dokunmak stat'lerini dokunun bunları düzenlemek için karakter dokunun.
- Bir sergi kurarken, bunların yerine ve kuralları değiştirmeye maç başlığını dokunmak bir karakter dokunun. Bu ekrandan, silah eklemek ve arena düzenlemek için halka simgesine dokunun tablo simgesine dokunun.
- Konuşmaları hızlandırmak için herhangi bir konuşma baloncukları dokunun. en kısa sürede devam etmek başka bir statik ekrana dokunun.

PERFORMANS
- Sadece ekranda güreşçilerin belirli sayıda işleyebilir Cihazınızı biliyorsanız, "Display" seçeneklerinde bu sınırlama belirttiğiniz lütfen. yanı sıra ikincil karakterler kapatarak düşünün.
- Birçok karakter yuvalarını görüntülerken cihazınızın mücadele olduğunu fark ederseniz, "Temel" metnini anahtarlama ve "Portreler" kapatarak düşünün.

* O Güreş Devrim hayali evreni tasvir ve herhangi bir gerçek güreş promosyonlar ile bağlı değildir unutmayın.
logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)