Ev  »  Uygulamalar  »  Fotoğrafçılık  »  YuFace: Makeup Cam, Face App Mod APK
YuFace: Makeup Cam, Face App Mod APK icon

YuFace: Makeup Cam, Face App v3.5.0 Mod APK [Kilitli][Ödül]

v3.5.0

2023-11-19

YuFace: Makeup Cam, Face App is a Fotoğrafçılık app published by Yu Apps

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

YuFace: Makeup Cam, Face App Mod bilgisi

Premium Kilidi Açılmış

Hakkında Daha Fazla Bilgi YuFace: Makeup Cam, Face App Mod

İsim

YuFace: Makeup Cam, Face App

Paket Adı

com.yuapp.beautycamera.selfie.makeup

Kategori

Fotoğrafçılık >

MOD Özellikleri

[Kilitli][Ödül]

Sürüm

3.5.0

Boyut

76.93 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-11-19

Oran

4.4

Bu makaleyi inceleyin

Bir önceki bölümde belirtildiği gibi yüz makyajı takma, seçilen kıyafet kozmetiklerin etkinliğini arttırır. Bunun nedeni, daha çarpıcı ve doğal bir görünüm yaratmasıdır. Örneğin, temel, allık ve göz kalemi giymek cilalı bir

Yuface, yüz kusurlarını ve lekeleri kaldırmak için harika bir uygulamadır. Fotoğraflarda çıplak olmanın sakıncası olmadığı sürece, karanlık olsalar bile cilt renk değişikliğini ve lekeleri çıkarmanıza yardımcı olur. Oluşturulduktan sonra, fotoğraflar Yuface'de paylaşılabilir ve sağlıklı, hatta bir cilt ortaya çıkarmak için solabilir. Gerçek hayatta, su geçirmez göz farı, allık ve dudak rengi ile doğal özelliklerinizi vurgulayabilirsiniz. Bu, temel makyaj rutininizi bitirdikten sonra uygulanabilir. Doğal göz kalemi ve kemerli kaşlarınız, gerçek dünyada kozmetik uyguladığınızda daha fazla güzellik katabilir. Yüzünüze hızlı bir şekilde efekt uygulamak için favori bir makyaj resmi kullanın. Makyajı daha uyumlu hale getirmek için resmin kontrastını değiştirin. Alternatif olarak, hızlı bir şekilde yeni bir görünüm oluşturmak için farklı bir efekt olan bir görüntü kullanabilirsiniz. Bu uygulama makyaj efektleri oluşturmanızı sağlar. Çok fazla saçınız yoksa endişelenmeyin çünkü onu kullanarak bir saç çizgisi çizebilirsiniz. Bu, sahte saçlarınızı ilk bakışta inandırıcı hale getirir. Ayrıca inceltme saçlarınıza hacim ekleyebilir veya yeni bir saç stilini deneyebilirsiniz. Makyajınıza hayvan kulakları ve/veya dövmelerle yeni bir stil ekleyin. Ardından, özçekimlerinizin mümkün olduğunca doğal görünmesi için Yuface kullanın. Alışılmadık ve güzel bir yüz de dahil olmak üzere çeşitli stiller kullanın.

Doğa ile doğal görünümünü rötuşlamak farklı bir görünümle sonuçlanır.

Yuface'nin manuel düzenlemeye ihtiyacı yoktur. Bunun yerine, bir kişinin yüzünün konturlarını rakamlarla otomatik olarak düzeltir. Bu, Yuface'i fotoğraf düzenleme için mükemmel bir seçim haline getirir. Doğal, zarif bir görünüm için, tüm yüzünde tek tip değişiklikler olan bir fotoğraf seçin. Yüksek miktarda veri ve 100'den daha yüksek sayı ile bu uygulama, kullanıcıların bu hedefe ulaşmasına yardımcı olur. Daha keskin bir burun eklemek, dişleri beyazlatma veya genişleyen gözler bu uygulamada mevcut birçok özellikten sadece birkaçıdır. Kullanıcılar bile saçlarının veya gözlerinin rengini arzularına uyacak şekilde değiştirebilir ve yuvarlak yüzlerini daha açısal yüzlere dönüştürebilir. Görünüşünü değiştirmek isteyen kişiler bu uygulamayı yararlı bulabilir. Onlar için bir test olduğundan, yeni yüzlerinin nasıl görüneceğini görmek için kullanabilirler.

Favori bir filtre veya seçilmiş efekt ile çarpıcı bir fotoğraf çekin.

Yuface, kullanıcılara fotoğraflarını düzenlemek için çeşitli araçlar sağlar. Uygulamanın varsayılan efektlerinden birini kullanarak veya mevcut efektlerden birini özelleştirerek doğrudan fotoğraf çekmelerine olanak tanır. Photoshop filtrelerini kullanarak hızlı bir şekilde çarpıcı bir selfie oluşturabilirsiniz. Güzelliğinizi geliştirmek için makyaj ve yüz römork etkileri uygulayın. Filtreler bir resme yeni bir çekicilik seviyesi ekler. Onlar zaten uygulamaya inşa edilmiş geliyor. Özelleştirilebilir renk tonlarına sahip birçok farklı filtre, insanların stillerine ve tercih edilen renklerine göre seçim yapmaları için mevcuttur. Bir güzellik fotoğrafçılığı uygulaması, kullanıcıların resim boyutunu, kalitesi ve kendi kendine zamanlayıcı ayarlarını değiştirmesine olanak tanır. Ayrıca Flash ve bir kameranın diğer özelliklerini destekler. Bu uygulamanın kullanımı ve indirilmesi tamamen ücretsizdir.

Ürünün temel özellikleri şunları içerir:-10 mil aralık-şifreli iletişim-gerçek zamanlı şanzımana yakın-otomatik şifreleme ve şifre çözme feragatnamesi: Hem otomatik şifreleme hem de verilerin şifreleme kullanıcı girişi olmadan gerçekleştirilir.

Herkes, selfie'lerinin fotoğraflarını kolayca düzenlemek ve çekmek için uygulamayı serbestçe kullanabilir. Uygulama tüm kullanıcılar için tamamen ücretsizdir. Stil varyasyonlarıyla yüzünüze allık, kaş kalemleri, göz farı ve ruj gibi herhangi bir sayıda makyaj aracı ekleyin. Daha ince görünmek için yüzünüzün konturlarını değiştirebilir, burnunuzu uzatabilir veya gözlerinizi genişletebilirsiniz. Ek efektler arasında göz rengini ve saç rengini değiştirir. Düzenlemelerinizi eşleştirmek için filtreler kullanmak, düzenlemenize uyumlu bir şekilde eşleşen doğal fotoğraflar oluşturmaya yardımcı olur. Zaten sahip olduğunuz herhangi bir etkiye kendi efektlerinizi ekleyebilirsiniz. Birkaç tıklamayla resimleri hızlı bir şekilde değiştirebilir veya efekt ekleyebilirsiniz. Bu, hızlı düzenlemeler yapmak veya güzel fotoğraflar çekmek isteyen herkes için harika bir özelliktir.

Yuface Mod, sanatsal fotoğrafları radikal olarak selfie'lere dönüştürüyor.

Yuface, başlangıçtan itibaren bir portre moduna sahiptir. Hizmete eriştiğinizde yüksek kaliteli bir kamera talep etmeniz gerekmez; Filtreler ve efektler yine de resimlerinizi geliştirir. Sonuç olarak, Yuface herhangi bir cihazla çalışır. Düzenleme araçlarının yardımıyla fotoğraf çekmek, kamerayı çoğu insan için popüler bir seçim haline getirir. Kullanıcılar, fotoğraflarını düzenlerken çeşitli temalardan seçim yapabilirler. Modun seçtiği etkilere bakılmaksızın, insanların fotoğrafları iyi ve yeni görünüyor. Görüntü oluşturmak, zamanınızın sadece birkaç dakikasını gerektirir.

Fotoğraf konuyu değiştirmelidir.

Temalı fotoğraflar çekmek, orijinal arka planın konuyla ilgili öğelerle değiştirilmesini içerir. Örneğin, plaj temalı bir resim çekmek plajı kum ve su ile değiştirebilir. Bir tema seçerek fotoğrafları kişiselleştirin ve sanatsal şüpheleri kaldırın. Fotoğraf hala biri olabilecek bir kişinin etrafında toplandı. Ayrıca Cadılar Bayramı veya Noel gibi farklı tatiller için resimler için de kullanılabilir. Fotoğraflar, yaz veya kış gibi çok çeşitli temalarda, ünlüler ve hatta her temada bulunan unsurlar ve renklerde geliyor.

Profil resminizi güncelleyin.

Yuface'in modern portre tarama sistemi, burun, göz, ağız ve yüz şekli gibi yüz özelliklerinizi belirlemeye yardımcı olur. Bir fotoğrafa düzenleme yaparken, Yuface kullanıcıları yüzlerine veya görüntünün odak noktası olan her şeye odaklanmalıdır. Kozmetik geliştirmeyi, daha dar veya açık tenli hale getirerek beğeninize göre ayarlayabilirsiniz. Yuface'in en iyi çabaları, onunla çekilen fotoğraflara canlılık katmak için yapılır. Bazen sıkılmış hissedebilirsiniz - bu nedenle saç renginizi değiştirebilirsiniz.

Yüz boyasının uygulanması uzun sürmez.

İnsanlar genellikle herhangi bir nedenle makyajı otomatik olarak uygulayan YuFace işlevini sever. İnsanları makyaj yapmadan görünüşlerini olumsuz etkileyebilecekleri konusunda endişelendirdiğinden, bu tüm insanların endişelerini dile getiren bir şeydir. Yüzünüzü kameranın önüne koyarak kendinizi daha güzel gösterebilirsiniz. Bu, az sayıda kusurla ruj ve temel uygulamaya anında erişim sağlar. Ayrıca fotoğraf çekerken makyaj uygulamanın hızlı bir yolunu sağlar. Ancak, bu makyaj genellikle yüzünüz için çok uygun değildir. Bu nedenle, kritik durumlarda makyaj önceliklendirin. Yuface ile her gün selfie şeklinizi değiştirin.

Değerlendirme ve Yorum

4.4
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(13.3 MB)

Geliştiriciden daha fazla uygulama